Cestovní pojištění srovnání je jednoduché

Zvažujete cestu do zahraničí? V tom případě je ten správný čas na to, zvážit jaké cestovní pojištění pro vás bude to pravé. Pokud si do vašeho webového vyhledávače zadáte heslo cestovní pojištění srovnání, nabídnou vám naše stránky www.fajnpojisteni.cz, možnost srovnání cestovního pojištění a vyberou s vámi tu nejlepší možnou variantu přesně pro vás. Cestovní pojištění tvoří nezbytnou součást vaší pracovní, rodinné či turistické cesty do zahraničí. Pojištění, které máte sjednané například u vaší kreditní karty, často bývá nedostačující. Nespoléhejte se na to, že se na vašich cestách nemůže nic stát. Úrazy či problémy na silnicích, řeší pojišťovny každý den. 

Cestovní pojištění srovnání během několika minut

Nevíte jak na kalkulačku cestovního pojištění? Po kliknutí na odkaz cestovní pojištění srovnání, se vám zobrazí formulář, do kterého uvedete potřebné informace, která budou klíčová pro sestavení vhodného cestovního pojištění. Cestovní pojištění srovnání ve formuláři rozlišuje Evropu, Svět bez Kanady a USA a také celý Svět, který je s USA i Kanadou. Dále je třeba zohlednit délku trvání vaší pracovní cesty, její typ, to znamená, zda se jedná o pracovní cestu, rodinnou či turistickou, na které vám v každém případě hrozí větší nebezpečí úrazu. Počet osob a jejich věk, tvoří poslední stěžejní údaj, po kterém bude vaše cestovní pojištění srovnáno a zobrazí se vám nabídka cestovního pojištění, které bude sestaveno přímo na základě vašich požadavků. 

Zahraniční cesty bez zbytečných obav

Na cestách do zahraničí vás kromě nezapomenutelných zážitků může potkat také nemilá událost, která vám vaši dovolenou či služební cestu znepříjemní. Velmi často se pojišťovny setkávají s problémy, které se týkají technického stavu vozidla či úrazů spojených se sportovními výkony na turistických cestách. Z tohoto důvodu je velmi zodpovědné, mít sjednané cestovní pojištění a na svých cestách si poté budete moci užívat bez starostí.

Mohlo by Vás také zajímat:


NOVINKY

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

  Vypovězení pojistné smlouvy: Jak na to?

  Nejste-li spokojeni se svou pojišťovnou a chcete přejít k jiné, nezbývá, než stávající pojistnou smlouvu vypovědět. Pokud jste se doposud o obsah pojistné smlouvy nestaraly, pojistku neaktualizovali a neznáte ani smluvní podmínky, můžete být při předčasném ukončení smlouvy překvapeni, že rozvázat smlouvu s pojišťovnou není vůbec snadným krokem. VÍCE >>

  Úrazové pojištění a adrenalinové sporty

  Často užíváme rčení „Sportem ku zdraví“. Paradoxem ovšem je, že právě při pohybových aktivitách dochází velmi často k závažným úrazům.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct