Cestovní pojištění - srovnání pojištění

Chystáte se do zahraničí a přemýšlíte o cestovním pojištění, které by nezruinovalo vaši peněženku? Cestovní pojištění srovnání vám pomůže vybrat to nejvýhodnější cestovní pojištění pro vás. Mnoho lidí se například mylně domnívá, že na cestu stačí pouze pojištění, které mají sjednané u své kreditní karty. Tato pojištění ovšem bývají často nedostatečná. Na cestách do zahraniční se mnoho lidí potýká s problémy týkající se úrazů, nehod na silnicích či s různými problémy se zavazadly a podobně. Pokud se chcete těmto nemilým problémům úspěšně vyhnout, sjednejte si cestovní pojištění, které vám padne přímo na míru.

Srovnání cestovního pojištění

Pokud vyrážíte do zahraniční, nezapomeňte si sjednat správné cestovní pojištění. Aby vám cestovní pojištění splnilo účel, musíte si ho sjednat podle typu cesty. Zohledněte, na jaký typ zahraniční cesty vyrážíte, zda na pracovní cestu, turistickou či sportovní, na které vám hrozí větší riziko úrazu a podobně. Nezbytným parametrem, který je nutno zohlednit při sjednávání cestovní pojištění je stanovení přesného cíle vaší cesty. Rozlišuje se Evropa, Svět bez USA a Kanady a také celý Svět s USA i Kanadou. Doba, po kterou budeme v zahraniční přebývat, hraje v cestovním pojištění také velmi nezastupitelnou roli. Krátkodobé cestovní pojištění se vztahuje na pobyt v zahraničí, který je kratší více než 90 dní. Opakem krátkodobého cestovního pojištění je takzvané celoroční, které vás pojistí na celých 365 dní.

Vyzkoušejte kalkulačku cestovního pojištění

Cestovní pojištění srovnání pomocí kalkulačky cestovního pojištění vám snadno spočítá, jak vysoké cestovní pojištění budete platit. Zohledňují se léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel nebo nezbytné pojištění odpovědnosti. Cestovní pojištění srovnání funguje tak, že veškeré potřebné údaje spojené s vaší cestou do zahraniční si jednoduše on-line vyplníte na kalkulačce cestovního pojištění. Je nutné zadat údaje o délce pobytu, druhu zahraniční cesty a konečné zastávce vaší cesty. Dále kalkulačku cestovního pojištění zajímá počet osob, které s vámi budou cestovat a rozmezí jejich věku. Poté vám kalkulátor pojištění nabídne to nejvýhodnější cestovní pojištění pro vás.

Mohlo by Vás také zajímat:


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct