Nové cestovní pojištění srovnání

Pokud máte v plánu odcestovat do zahraničí, je třeba také myslet na to, že byste měli před svým odjezdem zvážit to, jaké si vyberete cestovní pojištění. Cestovní pojištění srovnání, vám po vyplnění formuláře s nezbytnými údaji, nalezne to nejvýhodnější pojištění, které vám padne přímo na míru. Na svých cestách se tak nebudete muset bát toho, že vám nečekaná událost zruinuje vaši peněženku. Cestovní pojištění srovnání je tady pro vás. 

Cestovní pojištění srovnání je lehké a rychlé! 

Před každou vaší cestou za hranice, byste měli zvolit správný typ cestovního pojištění. Nikdy nedokážete dopředu předpovědět, co se vám může na vaší zahraniční cestě stát. Není dobré spoléhat například na pojištění, které máte sjednané u vaší kreditní karty. Myslete vždy na zadní vrátka. Nechcete přece, aby se vaše dovolená nebo pracovní cesta pro vás stala noční můrou. Mezi nejčastější problémy, se kterými se klienty cestující do zahraniční potýkají, jsou bezesporu problémy na silnicích. Nehody, potíže s technickým stavem auta a podobné nemilé události, nejsou nikomu rozhodně příjemné, ovšem může k nim dojít. Tudíž je potřeba mít v záloze, také kvalitní a dostatečné cestovní pojištění. Cestovní pojištění srovnání je velmi jednoduché a také rychlé. Stačí zadat pouze několik potřebných údajů a cestovní pojištění je na světě. 

Jak na to?

Výpočet cestovního pojištění vám zabere pouze pár minut. Do kalkulačky cestovního pojištění stačí zadat pouze nezbytné údaje, týkající se vaší zahraniční cesty. Důležitý je termín odjezdu, účel a také cíl cesty. Srovnávač rozlišuje Evropu, Svět bez USA a Kanady a také celý Svět, který je s USA a Kanadou. Dalším velmi nezbytným údajem, je také délka vaší zahraniční cesty a účel. Zohledňuje se pracovní cesta, turistická nebo sportovní, na které vám v každém případě hrozí větší nebezpečí úrazu. Dále stačí zadat už jen datum odjezdu, počet osob, které s vámi budou cestovat a to včetně jejich věku. Poslední údaj se týká konce vaší zahraniční cesty. O vše ostatní se poté postará online srovnávač cestovního pojištění, který vám vybere ten nejvhodnější typ cestovního pojištění pro vás. Ve výpočtu se zohledňují, jak léčebné výlohy, pojištění zavazadel, odpovědnosti a také aspekty nezbytného úrazového pojištění. Cestovní pojištění, vám jednoznačně zajistí poklidnou a ničím nerušenou cestu do zahraničí.

Mohlo by Vás také zajímat:


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct