Cestovní pojištění Maďarsko

Chcete se vydat do Maďarska? Nezapomeňte si uzavřít cestovní pojištění online. Je jedno jestli pojedete na Balaton, do termálních lázní či do hlavního města Budapešti, cestovní pojištění by mělo být povinností. Jednou z hlavních a prioritních oblastí ekonomiky Maďarska je turistika a to především turistika zaměřená na zdraví. Lákavé budapešťské lázně si nechá ujít málokterý návštěvník této země. 

Musí se uzavřít cestovní pojištění do Maďarska?

Jestliže v důsledku onemocnění či úrazu vyhledáte lékařské ošetření v Maďarsku, nemusí Evropský průkaz zdravotního pojištění postačit pokrýt všechny výdaje na léčbu. Proto je vhodné si na cesty uzavřít cestovní pojištění. Často se hradí ve zdravotnických zařízeních spoluúčast, v soukromých ordinacích pak často celá platba. Pokud si chcete užít krás Maďarska v klidu a bez zbytečných nervů, spočítejte si na naší kalkulačce výsledné ceny cestovního pojištění. Vybere si každý, student, dospělý, důchodce i rodina. A nezapomeňte na zdraví se nemá šetřit. 

Ceníky cestovního pojištění do Maďarska

Pro své klienty nabízíme mnoho výhod při online sjednání cestovního pojištění do Maďarska. Ceníky pojišťoven jsme analyzovali a pro vás vybrali kvalitní a přitom levné varianty. Nebudeme zahlcovat zbytečnými nepřehlednými výsledky v zobrazení. Užijte si Madarsko naplno!


NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct