Nejlevnější cestovní pojištění do Chorvatska

Ceny od 7 Kč pro dítě na den. Dospělý od 11 Kč na den.

Chorvatsko je přímořský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní evropy. Sousedí se Slovinskem, Srbskem, Maďarskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Jedná se o nástupnický stát bývalé Jugoslávie. Hlavním městem je Záhřeb.  

Cestovní pojištění online do Chorvatska

V chorvatské ekonomice má nezastupitelnou roli cestovní ruch, který tvoří 20 % národního hospodářství. Ročně přijede do této země na 14 milionů turistů, vévodí jim Němci, Rakušané, Slovinci a na čtvrtém místě je se 600 000 návštěvníky Česká republika. V českým médiích jsou o prázdninách věnován prostor informačnímu servisu na cestách. Mezi nejvýznamnější turistické zajímavosti Chorvatska patří Plitvická jezera, Dubrovník, národní park Krka a mnoho dalších. 

Nezapomeňte si online sjednat cestovní pojištění do Chorvatska

I na dovolené u moře v Chorvatsku na Vás můžou čekat nebezpečí. Proto je vhodné si uzavřít cestovní pojištění. Pokud budete hledat nejlevnější cestovní pojištění, tak jste na správných stránkách. Můžete si pojistit základní balíček i adrenalinové sporty. Zaplacení proběhne platební kartou nebo rychlou online platbou, tak si můžete pojištění uzavřít opravdu na poslední chvíli.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct