Nejlevnější cestovní pojištění do Chorvatska

Chorvatsko je přímořský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní evropy. Sousedí se Slovinskem, Srbskem, Maďarskem, Bosnou a Hercegovinou a Černou Horou. Jedná se o nástupnický stát bývalé Jugoslávie. Hlavním městem je Záhřeb.  

Cestovní pojištění online do Chorvatska

V chorvatské ekonomice má nezastupitelnou roli cestovní ruch, který tvoří 20 % národního hospodářství. Ročně přijede do této země na 14 milionů turistů, vévodí jim Němci, Rakušané, Slovinci a na čtvrtém místě je se 600 000 návštěvníky Česká republika. V českým médiích jsou o prázdninách věnován prostor informačnímu servisu na cestách. Mezi nejvýznamnější turistické zajímavosti Chorvatska patří Plitvická jezera, Dubrovník, národní park Krka a mnoho dalších. 

Nezapomeňte si online sjednat cestovní pojištění do Chorvatska

I na dovolené u moře v Chorvatsku na Vás můžou čekat nebezpečí. Proto je vhodné si uzavřít cestovní pojištění. Pokud budete hledat nejlevnější cestovní pojištění, tak jste na správných stránkách. Můžete si pojistit základní balíček i adrenalinové sporty. Zaplacení proběhne platební kartou nebo rychlou online platbou, tak si můžete pojištění uzavřít opravdu na poslední chvíli.


NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct