Cestovní pojištění Irsko

Cestovní pojištění online Irsko

Pojedete do Irska a hledáte nejvýhodnější a nejlevnější cestovní pojištění online porovnání? Smlouvu můžete ihned zaplatit. Cestovní pojištění zaplatíte platební kartou případně převodem z účtu, tak budete pojištěni ihned, jakmile se nám připíše částka na účet. Můžete si zvolit základní balíčky nebo i rozšířené balíčky s neomezeným pojistným krytím. Zkrátka velice jednoduché srovnání cestovního pojištění.

Ceny v základním tarifu od 7 Kč za den pro děti a pro dospělé od 11 Kč za den

Informace o Irsku a pojištění

Irsko se rozprostírá v severozápadní evropě na stejnojmeném ostrově a zaujímá zhruba pět šestin jeho rozlohy. Na severu sousedí se Spojeným královstvím Od roku 1973 je členem Evropského společenství, dnešní Evropské unie.

Zajímavosti a turistické atrakce v Irsku 
Irsko je známo svými starobylými hrady (Kildare, Kilkenny) kláštery (Fore Abbey, Clonmacnoise). Většina turistů navštíví také hlavní město Dublin.

V cestovním pojištění do Irska budete mít zahrnuto

- léčebné výlohy pro případ nemoci i úrazu
- repatriaci pojištěné osoby
v rozšířených variantách také: 
- úrazové pojištění všech osob
- odpovědnost za způsobené škody
- asistenční služby
- pojištění zavazadel pro případ krádeže

Doporučujeme sjednat rozšířené varianty, především o odpovědnost. Případná způsobená škoda na dovolené v Irsku by vás mohla v případě neuzavření tohoto připojištění vyjít draho.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct