Nejlevnější cestovní pojištění do USA, Ameriky

Sjednat si kvalitní cestovní pojištění při cestě do USA by mělo být jednou ze základních věcí, kterou uskutečníte před odletem za velkou louži. Zdravotní ošetření v Americe patří totiž k nejdražším na světě. Již za pouhou návštěvu a zdravotní konzultaci se často platí stovky USD. Pokud nebudete mít uzavřeno cestovní pojištění do Ameriky všechny náklady na zdravotní péči budete muset hradit ze své peněženky. Mnohdy je potřeba také počítat s tím, že lékařské ošetření budete hradit v hotovosti a po návratu do ČR vám pojišťovna na základě dokladů zdravotní péči proplatí. 
Jak mimořádně nákladné je ošetření se můžete přesvědčit na následujících příkladech:

 • Základní ošetření stomatologem - cca 5 000 kč 
 • Zlomená ruka nebo noha - cca 150 000 - 200 000 Kč 
 • Zánět slepého střeva - cca 250 000 Kč 
 • Průměrné náklady na zdravotní ošetření - 230 000 Kč 

Pojištění můžete mít u nás
- od 12 Kč na den pro dítě
- od 23 Kč pro dospělého 

Když nebudete mít do Ameriky cestovní pojištění, všechny tyto náklady hradíte ze svého. Z uvedeného vyplývá, že pár stokorun za pojištění na cesty určitě stojí za tu jistotu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Ameriky

Naše kalkulačka porovná ceny i rozsah cestovního pojištění do USA od více pojišťoven. Máte možnost volby z mnoha připojištění. Výsledné ceny budete mít seřazené od nejlevnějších variant po nejdražší. Smlouvu si můžete uzavřít ihned, platbu provedete převodem z účtu nebo platební kartou. Nabídneme cestovní pojištění každému, může letět na nákupy do New Yorku, toulat se na Aljašce, cestovní pojištění máme pro studenty i pro rodiny s dětmi. Srovnání cestovního pojištění do USA (Ameriky) je díky naší kalkulačce velice jednoduché. 

Čeho si všímat při uzavírání cestovního pojištění

 • Nastavte si dostatečný limit pojistného plnění. Kvalitní zdravotní péče v Americe něco stojí, proto doporučujeme uzavřít limit v minimální výši 5 mil. Kč. Více informací o nastavení limitů se dočtete v článku "Jaký sjednat limit cestovního pojištění".
 • Nepodceňujte ani připojištění, která lze sjednat. Odpovědnost za způsobenou škodu (újma) rozhodně patří k cestovnímu pojištění do USA. Když někde něco rozbijete třetí osobě, jistě bude chtít tuto škodu uhradit. Dalším z možných připojištění je např. úrazové pojištění a pojištění zavazadel.
 • Prostudujte si pojistné podmínky a především výluky, zda neobsahují aktivity, které budete v Americe provozovat.

Popis USA

Spojené státy americké, zkratka USA, se nacházejí v Severní Americe, skládají se z 50 států. Součástí je i exkláva Aljaška. USA jsou ekonomickou, vojenskou i politickou velmocí. Americké politice dominují dvě největší strany republikání a demokraté. V čele federace stojí prezident, jedná se tedy o prezidentskou republiku.

 


NOVINKY

  V jakých případech nemusí u cestovního pojištění pojišťovny platit?

  Vyjet na zahraniční dovolenou bez cestovního pojištění se nemusí vyplatit. Je to užitečná věc, ovšem je třeba dodržet stanovené podmínky, aby člověk nezůstal bez plnění, které očekával. VÍCE >>

  Absurdní výluky z pojištění

  Některé výluky jsou opravdu absurdní a v anketě mezi lidi se na prvním místě umístilo „zanedbání povinnosti pojištěného“, pro jehož vítězství hlasovalo více než 14 tisíc lidí. Dalšími absurdními výlukami jsou výluka z hlediska nejednoznačné identifikace, vznik nepředvídatelných okolností, neposkytnutí vyčerpávajících informací, pojištění výrobku v záruce, karenční doba a některé další. VÍCE >>

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct