Do Rakouska s online cestovním pojištěním

Většina turistů jedoucích do Rakouska si uzavírá cestovní pojištění na hory do Alp. Mnoho turistů však navštěvuje krásná rakouská města v čele s Vídní, Salcburkem či Lincem, další jedou za aktivním odpočinkem k některému z malebných jezer, někteří navštíví termální lázně případně jiné zajímavosti. Rakousko zkrátka nabízí mnoho možností dovolené od aktivní adrenalinové až po relaxační.

Online cestovní pojištění do Rakouska

7 Kč za den pro dítě a 11 Kč pro dospělého jsou ceny na kterých začíná nabídka našeho pojištění

Je třeba si uzavřít cestovní pojištění do Rakouska?

V případě nečekaného úrazu či nemoci nemusí veškeré výlohy na zdravotní péči pokrýt Evropský průkaz zdravotního pojištění. Případná úhrada lékařského ošetření může rodinný rozpočet nepříjemně zatížit. Doporučujeme uzavřít do Rakouska cestovní pojištění online. U nás si vybere každý, rodina i jednotlivec, ten kdo jede za adrenalinem, do Alp, do hor, do Vídně. Můžete si vybrat ze nejnižšího balíčku, kde jsou pouze léčebné výlohy nebo nejrozšířenější variantu s asistenčními službami, úrazovým pojištěním, odpovědností, pojištěním zavazadel, sportovním připojištěním včetně zásahu horské služby. Pokud si uzavíráte cestovní pojištění doporučujeme číst pojistné podmínky.

Ceníky cestovního pojištění do Rakouska

Ceníky cestovního pojištění jsou u každé pojišťovny rozdílné, proto je dobré zvolit variantu porovnání nabídek. V naší kalkulačce najdete kvalitní produkty. Pokud jedete do Rakouska na hory, doporučujeme důkladně pročíst pojistné podmínky, zda se na provozované aktivitu bude vztahovat pojištění. 


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct