Do Rakouska s online cestovním pojištěním

Většina turistů jedoucích do Rakouska si uzavírá cestovní pojištění na hory do Alp. Mnoho turistů však navštěvuje krásná rakouská města v čele s Vídní, Salcburkem či Lincem, další jedou za aktivním odpočinkem k některému z malebných jezer, někteří navštíví termální lázně případně jiné zajímavosti. Rakousko zkrátka nabízí mnoho možností dovolené od aktivní adrenalinové až po relaxační.

Online cestovní pojištění do Rakouska

Je třeba si uzavřít cestovní pojištění do Rakouska?

V případě nečekaného úrazu či nemoci nemusí veškeré výlohy na zdravotní péči pokrýt Evropský průkaz zdravotního pojištění. Případná úhrada lékařského ošetření může rodinný rozpočet nepříjemně zatížit. Doporučujeme uzavřít do Rakouska cestovní pojištění online. U nás si vybere každý, rodina i jednotlivec, ten kdo jede za adrenalinem, do Alp, do hor, do Vídně. Můžete si vybrat ze nejnižšího balíčku, kde jsou pouze léčebné výlohy nebo nejrozšířenější variantu s asistenčními službami, úrazovým pojištěním, odpovědností, pojištěním zavazadel, sportovním připojištěním včetně zásahu horské služby. Pokud si uzavíráte cestovní pojištění doporučujeme číst pojistné podmínky.

Ceníky cestovního pojištění do Rakouska

Ceníky cestovního pojištění jsou u každé pojišťovny rozdílné, proto je dobré zvolit variantu porovnání nabídek. V naší kalkulačce najdete kvalitní produkty. Pokud jedete do Rakouska na hory, doporučujeme důkladně pročíst pojistné podmínky, zda se na provozované aktivitu bude vztahovat pojištění. 


NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct