Cestovní pojištění na Slovensko

Pojedete na Slovensko? Je vcelku jedno jestli do termálních lázní, do Tater, na hory, do Bratislavy či do Slovenského ráje, neměli byste zapomínat na uzavření nejlevnějšího cestovního pojištění.

Najdeme nejlevnější cestovní pojištění na Slovensko

Dospělý od 9 Kč / den
Dítě od 7 Kč / den

Je nutné cestovní pojištění na Slovensko?

Evropský průkaz zdravotního pojištění nemusí pokrýt veškeré výlohy na zdravotní péči. Ve většině států se za zdravotní péči platí minimálně spoluúčast, může tomu tak být i na Slovensku. Naše kalkulačka porovná online cestovní pojištění i na Slovensko. Nabídne mnoho variant, od základního, přes možnosti připojištění až po all exclusive pojištění od těchto pojišťoven AXA, Generali, Uniqa, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, Wustenrot pojišťovna. Jedete-li lyžovat nebo provozovat turistiku např. do Vysokých Tater doporučujeme připojistit odpovědnost i sportovní připojištění.
Výhody cestovního pojištění na Slovensko
- výběr z mnoha limitů léčebných výloh
- připojištění odpovědnosti a sportovních aktivit na lyžování do Tater
- výběr z dalších připojištění
- součástí jsou asistenční služby

Cestovní pojištění pracovní cesta

I pro pracovníky, kteří jedou na pracovní či služební cestu na Slovensko nabídneme nejlevnější cestovní pojištění. Nezapomeňte také využít možnosti připojistit si odpovědnost za škodu. Úrazové pojištění, zavazadla umíme také uzavřít. Máte možnost zaplatit platební kartou nebo převodem z účtu. Platnost pojištění je od okamžiku připsání na účet, znamená to, že si můžete uzavřít pojištění opravdu na poslední chvíli.

Ceníky cestovního pojištění 2018 na Slovensko

Pojištění na cesty si přibalí každý zodpovědný člověk. Mělo by tomu tak být ať již cestujete do výše zmíněného Slovenska nebo na opačný kout zeměkoule. Srovnáním ceníků jednotlivých pojišťoven Vám zpříjemníme výběr toho nejlepšího cestovního pojištění. V přehledu získáte informace o pojistných částkách na léčebné výlohy, úrazové pojištění, odpovědnost apod. Důležitým faktorem při výběru pro porovnání cestovního pojištění je cena. Výsledky porovnání budete mít seřazeny od nejlevnějšího po nejdražší cestovní pojištění.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct