Asistenční služby pro motorky

Počet amatérských motorkářů se každým rokem rozrůstá o další nadšence. Cestují jak po tuzemských silnicích, tak i do zahraničí. Dovolená na motorce se těší stále větší oblibě a mnozí majitelé těchto silných jednostopých vozidel cestují i do exotických oblastí. Cesty za dobrodružstvím ovšem přinášejí i svá rizika, jejichž nepříjemné důsledky lze eliminovat sjednáním pojištění asistenčních služeb MotoCare.

Co je MotoCare

Toto pojištění asistenčních služeb je určeno majitelům motocyklů všech značek a typů. Díky sjednání pojištěn MotoCare mohou vyrazit na cesty s jistotou, že jim v případě nouze vždy někdo pomůže. Rady odborníků jim budou k dispozici nepřetržitě a v jakékoliv situaci. Patříte-li do stále se rozšiřujícího kolektivu příznivců cestování na motorce, můžete se po sjednání pojištění asistenčních služeb MotoCare spolehnout na pomoc.

Co pro vás služba MotoCare zajistí?

  • Zásahové vozidlo a odtažení a úschovu vašeho motocyklu
  • Ubytování pro vás i pro vašeho spolujezdce
  • Repatriaci motocyklu zpět do ČR a pokračování v cestě
  • Náhradní vozidlo až na 5 dní
  • Rychlou pomoc při závadě, jako je defekt pneumatiky, vybití baterie a nedostatek nebo záměna paliva

Podmínky pojištění

Roční pojištění asistenčních služeb vám pomůže v případě nenadálé události, a to bez omezení počtu najetých kilometrů během roku. Pojištěné události budete mít kryty na cestách po území České republiky i v zahraničí. Krytí se týká nehod, poruch, defektu pneumatiky, vybití akumulátoru apd. Běžné pojištění si můžete doplnit a rozšířit za příplatek i o další služby. Jistotu na cestách si můžete zajistit po zaplacení již 3 Kč na den.

NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct