Nejlevnější povinné ručení 2018

Nejlevnější povinné ručení 2018

I pro rok 2018 vám nabízíme nejlevnější povinné ručení. Pojišťovny nově v roce 2014 začaly odvádět 3 % z pojistného na zásahy hasičů. Přišla tak doba zdražování pojistného, jestliže chcete najít ihned povinné ručení online, jste na správném místě.

Porovnání povinného ručení 2018

Sazby povinného ručení na rok 2018 však máme neustále aktualizované. I přes výše popsané skutečnosti bude i rok 2018 bojem o klienta. Pojišťovny se budou předhánět v nabídkách a nejrůznějších akcích např. pro starší řidiče, klienty z menších měst, další pojišťona bude lákat klienty s novými auty. Jak je zde napsáno každý klient si může najít pojišťovnu, která mu vyhoví a nabídne nejlevnější povinné ručení v roce 2018. Kdo jezdí bez nehod bude mít levnější povinné ručení, než ten kdo pravidelně bourá. Vyznat se však ve výpočtu povinného ručení u všech pojišťoven znamená obcházet 11 poboček. Naše kalkulačka povinného ručení 2018 vám toto obcházení usnadní.

Kalkulačka povinného ručení v roce 2018

Chcete-li ušetřit na povinném ručení, využijte naši kalkulačku povinného ručení. Nabídne Vám příjemné ceny pojištění. Smlouvu si můžete ihned online uzavřít.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct