Nejlevnější povinné ručení 2018

Nejlevnější povinné ručení 2018

I pro rok 2018 vám nabízíme nejlevnější povinné ručení. Pojišťovny nově v roce 2014 začaly odvádět 3 % z pojistného na zásahy hasičů. Přišla tak doba zdražování pojistného, jestliže chcete najít ihned povinné ručení online, jste na správném místě.

Porovnání povinného ručení 2018

Sazby povinného ručení na rok 2018 však máme neustále aktualizované. I přes výše popsané skutečnosti bude i rok 2018 bojem o klienta. Pojišťovny se budou předhánět v nabídkách a nejrůznějších akcích např. pro starší řidiče, klienty z menších měst, další pojišťona bude lákat klienty s novými auty. Jak je zde napsáno každý klient si může najít pojišťovnu, která mu vyhoví a nabídne nejlevnější povinné ručení v roce 2018. Kdo jezdí bez nehod bude mít levnější povinné ručení, než ten kdo pravidelně bourá. Vyznat se však ve výpočtu povinného ručení u všech pojišťoven znamená obcházet 11 poboček. Naše kalkulačka povinného ručení 2018 vám toto obcházení usnadní.

Kalkulačka povinného ručení v roce 2018

Chcete-li ušetřit na povinném ručení, využijte naši kalkulačku povinného ručení. Nabídne Vám příjemné ceny pojištění. Smlouvu si můžete ihned online uzavřít.


NOVINKY

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

  Vypovězení pojistné smlouvy: Jak na to?

  Nejste-li spokojeni se svou pojišťovnou a chcete přejít k jiné, nezbývá, než stávající pojistnou smlouvu vypovědět. Pokud jste se doposud o obsah pojistné smlouvy nestaraly, pojistku neaktualizovali a neznáte ani smluvní podmínky, můžete být při předčasném ukončení smlouvy překvapeni, že rozvázat smlouvu s pojišťovnou není vůbec snadným krokem. VÍCE >>

  Úrazové pojištění a adrenalinové sporty

  Často užíváme rčení „Sportem ku zdraví“. Paradoxem ovšem je, že právě při pohybových aktivitách dochází velmi často k závažným úrazům.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct