Potřebujete nové auto? Leasing je řešení pro vás!

Chcete nové auto, ale nechcete se vzdát velké částky peněz najednou? Leasing je odpovědí na vaše potřeby a přání! Ať už potřebujete auto pro osobní potřebu nebo pro vaši firmu, leasing vám nabízí flexibilní možnosti, které odpovídají vašemu rozpočtu.

Potřebujete nové auto? Leasing je řešení pro vás!

Chcete nové auto, ale nechcete se vzdát velké částky peněz najednou? Leasing je odpovědí na vaše potřeby a přání! Ať už potřebujete auto pro osobní potřebu nebo pro vaši firmu, leasing vám nabízí flexibilní možnosti, které odpovídají vašemu rozpočtu.

Žádné složité papírování, vše zařídíte online

Nečekejte, začněte cestu k novému autu již dnes!

Je to jednoduché! Stačí vyplnit náš rychlý online formulář, a my se vám ozveme ještě dnes s nejlepší nabídkou. Bez zbytečných průtahů, bez složitého papírování. Vyplňte formulář, a zažijte radost z nového auta rychleji, než si myslíte!

Umíme financovat: 

  • osobní vozidla 
  • nákladní vozidla
  • autobusy a tahače návěsů
  • zemědělskou techniku 
  • stroje a zařízení 
  • lékařskou techniku 
  • motocykly  
Najdeme pro Vás nejvýhodnější formu financování

Zadejte nezávaznou poptávku na financováníPorovnání nabídek vám zpracuje specialistaLeasingová společnost má v obchodním majetku věc, která je předmětem leasingu, nejčastěji to bývá automobil. Může to ale také být počítač, vybavení bytu či dokonce zahradní technika. Danou věc krátkodobě či dlouhodobě pronajme klientovi a předá ji k užívání na dohodnutou dobu. Předmět leasingu zůstává po celou dobu trvání smlouvy ve vlastnictví leasingové společnosti. Za pronájem dané věci si účtuje leasingová společnost nájemné, které se splácí dle splátkového kalendáře, jež je součástí leasingové smlouvy. My pracujeme jako zprostředkovatelé mezi našimi klienty a porovnáme nabídky leasingových společností a dalších finančních institucí. Našim cílem je, aby klient dostal tu nejlepší nabídku.

V zásadě se v praxi nejčastěji objevují dvě možnosti leasingu. Jedná se o krátkodobý pronájem – operativní leasing a dlouhodobý pronájem – finanční leasing. V rámci finančního leasingu přebírá klient odpovědnost za předmět leasingu. Je tedy odpovědný nejen za údržbu, opravy a provoz, ale také nese nebezpečí poškození věci a riziko poklesu její tržní hodnoty.

Finanční leasing

Finanční leasing bývá uzavírán na delší dobu, která se řídí dobou odepisování majetku na základě odpisových tříd dle zákona o dani z příjmů. Pokud si tedy pořídíte osobní automobil na finanční leasing, dle zákona o dani z příjmů patří osobní automobil do druhé odpisové skupiny, která se odepisuje 5 let, což je 60 měsíců. Zákon stanoví minimální dobu finančního leasingu na osobní automobil, která činí 54 měsíců.

Na začátku leasingu se zaplatí akontace (zvýšená splátka). Dále se sestaví splátkový kalendář a každý měsíc klient splácí hodnotu kupní ceny osobního automobilu navýšenou o marži leasingové společnosti. Ke konci leasingu se předmět leasingu odkoupí za zůstatkovou cenu vypočítanou dle daňového rovnoměrného odepisování.

Operativí leasing

Operativní leasing je tedy krátkodobý pronájem, kdy je nájemci umožněno především krátkodobé užívání potřebné věci. Tento typ leasingu je poskytován na dobu kratší, než je daňové odepisování majetku. V tomto případě veškerá rizika, nebezpečí škody na věci, běžná vlastnická rizika i investiční riziko nese zásadně leasingová společnost. Ta také hradí náklady na údržbu a opravu věci.

Leasingový podnájem

Třetí typ leasingové smlouvy je tzv. leasingový podnájem, kdy je pronájem majetku zprostředkován třetí osobě. Věc v leasingovém podnájmu přitom zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti.

Ve většině případů je potřeba prokázat totožnost (dvěma osobními doklady) a dále je potřeba doložit své příjmy. Není třeba poskytnout zajištění vzhledem k tomu, že po dobu leasingu zůstává věc ve vlastnictví leasingové společnosti. Leasingová smlouva bude mít většinou dvě strany, a to leasingovou společnost a klienta. Leasingová smlouva bývá doplňována obchodními podmínkami a splátkovým kalendářem.


 

Co říkají naši spokojení zákazníci?

„Leasing přes vaši společnost byl skvělý zážitek. Rychlý proces, skvělá komunikace a dostal jsem přesně to auto, které jsem chtěl!“ - Petr Novák

„Jsem podnikatelka a potřebovala jsem nová auta pro svou firmu. Leasingový plán od vás mi ušetřil čas i peníze. Doporučuji!“ - Marie Svobodová