Auto

Pojištění vozidel se sestává z dvou částí. Tou první je zákonné pojištění újmy z provozu vozidla neboli povinné ručení. To má na starosti škody, které můžete způsobit vy někomu jinému tím, že jezdíte po veřejných silnicích nebo třeba vozíte lidi v autě. Tou druhou je havarijní pojištění vozidla. Toto pojištění chrání Vaše škody, které si způsobíte na vozidle sami. Jediné, k čemu tedy havarijní pojištění slouží, je ztráta v případech, kdy si vlastní vinou poškodíte vozidlo.

Další věcí, které řidiči často řeší jsou asistenční služby. Veškerá povinná ručení v základu obsahují nějaké asistenční služby. Jejich rozsah se však různí. Pokud jezdíte často dále od místa vašeho pobytu, je dobré sjednat si asistenční služby nadstandardní. Takové se o Vás a Vaše auto postarají u nás i v zahraničí.

Pojištění tahačů

Jsme specialisté na pojištění tahače návěsů, autobusů a nákladních aut. Více o pojištění tahačů najdete ZDE. Nabízíme porovnání a vyjednání té nejvýhodnější ceny povinného ručení na tahače návěsů i ostatní vozidla. Abychom garantovali nejnižší cenu, zabýváme se každou poptávkou individuálně. Neváhejte nás kontaktovat vyplněním formuláře, případně nám napište přímo, zavolejte nebo nás navštivte v naší kanceláři.

Vyplňte formulář a získejte porovnání nabídek. Všechny poptávky řešíme individuálně

  • Povinné ručení
  • Havarijní pojištění
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a umístěním do databáze společnosti.

NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct