Životní pojištění

Životní pojištění je nejen investicí do vašeho klidu, ale také zárukou finanční stability pro vaše nejbližší v případě neočekávaných událostí

Životní pojištění

Životní pojištění je nejen investicí do vašeho klidu, ale také zárukou finanční stability pro vaše nejbližší v případě neočekávaných událostí

S životním pojištěním můžete plánovat budoucnost s jistotou a vědomím, že vaši blízcí budou finančně zabezpečeni, ať se stane cokoli.

Poptejte nezávazně životní pojištění

Zeptejte se odborníka na toto pojištění, máme dlouholeté zkušenostiZdravotní pojištění cizinců je klíčové pro zajištění kvalitní zdravotní péče během pobytu v našem státě. ČR vyžaduje od cizinců důkaz o zdravotním pojištění před udělením víza nebo povolením k pobytu, aby se zajistila jejich finanční ochrana v případě zdravotních komplikací.

Chápeme, že každý člověk je jedinečný, a proto si dáváme záležet na tom, abychom vám předložili nabídky šité na míru, které vám budou perfektně vyhovovat.

Úrazové pojištění
Na jaká rizika a na jak vysoké pojistné částky se pojistit v úrazovém pojištění
Úrazové pojištění 5 kroků

Rizikové životní pojištění

Investiční životní pojištění

Pojištění dětí

Kapitálové životní pojištění
Vkladové životní pojištění
Důchodové životní pojištění

Nové články k tomuto pojištění

Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

29.12.2017

Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.