Pojištění nákladu dopravce online

Pojištění nákladu je zde pro vás, aby chránilo vaši investici a finanční odpovědnost v případě nepředvídaných škod na přepravovaném nákladu.

Pojištění nákladu dopravce online

Pojištění nákladu je zde pro vás, aby chránilo vaši investici a finanční odpovědnost v případě nepředvídaných škod na přepravovaném nákladu.

Hledáte spolehlivé pojištění nákladu, které vám jako silničnímu dopravci poskytne jistotu a bezpečí? Pojištění nákladu CMR navrhneme tak, aby vyhovovala vašim jedinečným potřebám, včetně limitů pojistného plnění a dalších specifických požadavků. Nechte nás společně najít tu nejvýhodnější variantu pojištění nákladu. Zajistíme, že v případě škody nebudete stát sami proti poškozenému. 
Limity v pojistné smlouvě se stanovují podle nejvyšší možné hodnoty nákladu. Pro dopravu však úmluva CMR stanovuje maximální limit na kilogram 8,33 SDR, což vychází zhruba 246 Kč / kg nákladu (kurz z 20.8.2023). Pokud si však dopravce neujedná, že bude odpovídat za celou hodnotu, tedy i nad rámec CMR.

ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU!!!

POROVNÁME ROZSAH A CENU POJIŠTĚNÍ NÁKLADU OD VÍCE POJIŠŤOVEN

 

Vyplňte formulář na pojištění odpovědnosti dopravce, rádi se mu budeme věnovatNabídku vám zpracuje specialista, máme dlouholeté zkušenosti s pojištěním dopravců

Budete mít jistotu nejvýhodnější nabídky. Certifikát dostanete okamžitě.
Pojistili jsme více než 600 dopravců

Pojištění přepravy nákladu je pro dopravní firmy nezbytností, jelikož to od nich vyžadují jejich zákazníci. Rádi Vám pomůžeme porovnat nabídky pojištění nákladu přepravce od různých pojišťoven.

Cena pojištění přepravy nákladu se odvíjí od mnoha faktorů. Jsou jimi především:

- limity pojistného plnění 
- počet vozidel

Dalšími faktory ovlivňující cenu jsou:

- spoluúčast 
- druh přepravovaného nákladu.
Cenu dále ovlivní rozsah pojistného krytí a to buď jako vnitrostátní silniční nákladní doprava a nebo mezinárodní silniční nákladní doprava. Dále je k ceně pojištění nákladu možno připočíst doplňková pojištění:
- pojištění odpovědnosti za překročení dodací lhůty
- kabotážní pojištění
- poškození během nakládky a vykládky
- zachraňovací náklady
- rozšíření o odcizení, krádež
- převážený nebezpečný náklad, výbušniny, třaskaviny (ADR)
- připojištění vztahující se na použité stroje, ojetá nebo havarovaná vozidla
- speciální vozy (např. chladírenské, cisterny)
- připojištění stěhovaných svršků
- rozšíření o pojištění odpovědnosti poddopravce
- často lze připojistit i vlastní finanční ztráty v souvislosti s pojistnou událostí (např. odklizení nákladu z vozovky, přeložení nákladu, asistenční služby apod.)

Každá pojišťovna má strukturu pojištění odlišnou a některé z doplňkových pojištění mohou mít zahrnuty v základní variantě.

Cenu také ovlivňuje škodní historie klienta a to zda má klient u dané pojišťovny další druhy pojištění jako např. pojištění firmy, povinné ručení, havarijní pojištění. Rádi Vám spočítáme on line ceny pojištění nákladu cmr přímo pro Vaši firmu. Některé pojišťovny poskytují asistenční služby, které zajistí tlumočníka, přeložení nákladu, uskladnění nákladu, vyproštění vozidla apod.

Tak jako i u jiných druhů pojištění jsou ceníky pojišťoven v pojištění nákladu cmr velmi rozdílně.
Kalkulačka pojištění nákladu u každé pojišťovny nám spočítá cenu. Tu pak porovnáváme s nabídkami dalších pojišťoven a klientovi předkládáme srozumitelné porovnání cen ale i rozsahu pojištění.

Pojištění zásilek

Tento druh pojištění chrání zásilku během přepravy proti neočekávaným škodám. Bude se hodit pokud jste přepravce, vlastník či zasílatel.

Zajímá mě to

Pojištění vozidel

Umíme pojistit jednotlivá vozidla i rámcové flotilové smlouvy.

To mě zajímá

Nejčastější dotazy k tomuto pojištění

#062 Odpovědnost za uložení nákladu

Avatar icon
prosím o radu - je za uložení nákladu odpovědný odesílatel nebo dopravce. DěkujiVloženo 10. 4. 2019, Zobrazeno 0
Fajn pojištění logo
chevronnení to tak jednoduchá otázka. Z hlediska provozu po pozemních komunikacích je odpovědný řidič - ale to hlavně za to, aby náklad nikomu nemohl způsobit újmu. Z pohledu škody na nákladu by měl mít dopr...Zobrazit celou odpověď

#008 Pojištění vleku do CMR

Avatar icon
dobrý den, mohu pojistit do PS CMR vlek?Vloženo 8. 3. 2018, Zobrazeno 0
Fajn pojištění logo
chevronDobrý den, pojištění odpovědnosti dopravce (dopravci často říkají pojištění CMR) se sjednává obvykle na táhnoucí vozidlo a přívěsy a návěsy není potřeba pojišťovat. Pokud to Však máte tak, že vozíte v...Zobrazit celou odpověď