Pojištění nákladu dopravce online

Smyslem pojištění nákladu pro dopravce je pomoci v případě, že jste jako silniční dopravce odpovědný za způsobenou škodu na přepravovaném nákladu. Pojištění nákladu cmr se vztahuje na zákonem stanovenou povinnost pojištěného uhradit poškozenému újmu, vznikla-li s výkonem činnosti silničního nákladního dopravce. Chcete doporučit nejvýhodnější variantu pojištění nákladu cmr, probereme limity pojistného plnění a další požadavky a potřeby tak, aby v případě škody pojišťovna nezamítla uhrazení škody. 


ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU!!!

POROVNÁME ROZSAH A CENU POJIŠTĚNÍ NÁKLADU OD VÍCE POJIŠŤOVEN

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených údajů za účelem vypracování nabídek pojištění. Podrobnosti ..

Souhlasím se zpracováním údajů pro obchodní a marketingové účely provozovatele Fajnpojisteni.cz. Podrobnosti ...

Zeptejte se odborníka, máme dlohodobé zkušenosti s pojištěním nákladu pro dopravce.
Ing. Richard Fila
poptavky@fajnpojisteni.cz
606 05 72 72

Budete mít jistotu nejvýhodnější nabídky

Pojistili jsme více než 300 dopravců
 

Přečtěte si také náš článek o odpovědnosti silničního dopravce. Kde popisujeme toto pojištění.

Pojištění nákladu cena

Cena pojištění přepravy nákladu se odvíjí od mnoha faktorů. Hlavními z nich jsou pojistná částka a počet vozidel. Dalšími faktory ovlivňující cenu je spoluúčast a druh přepravovaného nákladu. Cenu dále ovlivní rozsah pojistného krytí a to buď jako vnitrostátní silniční nákladní doprava a nebo mezinárodní silčniční nákladní doprava. Dále je k ceně pojištění nákladu možno připočíst doplňková pojištění:
- pojištění odpovědnosti za překročení dodací lhůty
- kabotážní pojištění
- poškození během nakládky a vykládky
- zachraňovací náklady
- rozšíření o odcizení, krádež
- převážený nebezpečný náklad, výbušniny, třaskaviny (ADR)
- připojištění vztahující se na použité stroje, ojetá nebo havarovaná vozidla
- speciální vozy (např. chladírenské, cisterny)
- připojištění stěhovaných svršků
- rozšíření o pojištění odpovědnosti poddopravce
- u některých pojišťoven lze připojistit i vlastní finanční ztráty v souvislosti s pojistnou událostí (např. odklizení nákladu z vozovky, přeložení nákladu, asistenční služby apod.)
Každá pojišťovna má strukturu pojištění odlišnou a některé z doplňkových pojištění mohou mít zahrnuty v základní variantě. Cenu také ovlivňuje škodní historie klienta a to zda má klient u dané pojišťovny další druhy pojištění jako např. pojištění firmy, povinné ručení, havarijní pojištění

Rádi Vám spočítáme on line ceny pojištění nákladu cmr přímo pro Vaši firmu.

Některé pojišťovny poskytují asistenční služby, které zajistí tlumočníka, přeložení nákladu, uskladnění nákladu, vyproštění vozidla apod. 

Pojištění přepravovaného nákladu cmr ceníky

Tak jako i u jiných druhů pojištění jsou ceníky pojišťoven v pojištění nákladu cmr velmi rozdílně. Kalkulačka pojištění nákladu u každé pojišťovny nám spočítá cenu. Tu pak porovnáváme s nabídkami dalších pojišťoven a klientovi předkládáme srozumitelné porovnání cen ale i rozsahu pojištění. Pojištění přepravy nákladu je pro mnohé firmy nutností, vyžadují ho po něm totiž jeho zákazníci.

A od kterých pojišťoven Vám porovnáme pojištění nákladu přepravce? Jsou jimi Česká pojišťovna, Allianz pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, ČSOB pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, Union pojišťovna, Direct pojišťovna případně další.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct