O nás

O nás

FajnPojisteni.cz zprostředkovává veškeré druhy pojištění. Spolupracujeme s více pojišťovnami a nabízíme klientovi porovnání nabídek podle zvolených parametrů. Pokud se na nás obrátíte s žádostí o pojištění. My vám srovnáme nabídky téměř všech pojišťoven a pomůžeme vybrat tu nejvhodnější podle Vašich individuálních potřeb. Další informace o pojištěních naleznete na našich stránkách.

Jaká pojištění dále nabízíme:

Pojištění pro dopravce - FajnPojisteni.cz se zaměřuje na pojištění pro dopravce. Právě pro autodopravce umíme poradit s výběrem vhodných pojištění a připojištění a správně je nastavit podle jejich potřeb. Porovnáme pojištění nákladu, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění pro řidiče a další druhy, abyste získali tu nejvýhodnější nabídku. Neváhete se na nás obrátit. Pro dopravce máme speciální stránku dopravci.fajn-pojisteni.cz . Zde naleznete také články o pojištění tahačů, autobusů a nákladních vozidel. Články a informace o pojištění nákladu máme také také na www.pojisteni-nakladu-dopravce.cz

FajnHypo.cz

Partnerským projektem na porovnání hypoték je www.fajnhypo.cz. Na tomto portále najdete informace o úvěrech na výstavbu, na koupi nemovitosti. Kalkulačka hypotéky je také součástí. Podstatou služby je najít klientovi nejlevnější hypotéku a poradit mu tak, aby vyřízení celého financování bylo co nejjednodušší. 

Kde nás najdete:

FajnPojisteni.cz
Smetanovo náměstí 106
570 01 Litomyšl
pojisteni(a)fajnpojisteni.cz
606 05 72 72. Volat nám můžete od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00.

 

Vyplňte formulář

Registrace u ČNB jako  samostatný zprostředkovatel. Odpovědná osoba za uzavírání pojištění je Martin Vomáčka.