O nás

O nás

Vaše komplexní řešení v oblasti pojištění

Ve FajnPojištění.cz jsme specialisté na zprostředkování všech druhů pojištění. Spolupracujeme s řadou předních pojišťoven, abychom vám mohli nabídnout široký výběr a porovnání nabídek dle vašich individuálních potřeb. Když se na nás obrátíte s požadavkem na pojištění, my vám poskytneme komplexní přehled nabídek téměř všech pojišťoven, abyste mohli vybrat tu nejlepší možnost přesně pro vás.

Jaká pojištění dále nabízíme

Pojištění pro dopravce - FajnPojištění.cz se dále zaměřuje na pojištění pro dopravce. Právě pro autodopravce umíme poradit s výběrem vhodných pojištění a připojištění a správně je nastavit podle jejich potřeb. Porovnáme pojištění nákladu, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění pro řidiče a další druhy, abyste vždy získali tu nejvýhodnější nabídku.
Neváhete se na nás obrátit. Pro dopravce máme speciální stránku dopravci.fajn-pojisteni.cz. Zde naleznete také články o pojištění tahačů, autobusů a nákladních vozidel.
Články a informace o pojištění nákladu máme také také na pojisteni-nakladu-dopravce.cz

FajnHypo.cz

Náš partnerský projekt FajnHypo.cz se specializuje na porovnání hypoték. Na tomto portálu najdete informace o úvěrech na výstavbu či koupi nemovitosti nebo můžete využít naši kalkulačku hypotéky. Naším cílem je najít pro vás nejlevnější hypotéku a zajistit, aby bylo vyřízení financování co nejjednodušší.


Kde nás najdete:


    pojisteni@fajnpojisteni.cz
    606 05 72 72
Volat nám můžete kdykoliv PO-PÁ od 8:00 do 17:00.

 

    Smetanovo náměstí 106, 570 01 Litomyšl 


Vyplňte formulář

Registrace u ČNB jako  samostatný zprostředkovatel. Odpovědná osoba za uzavírání pojištění je Martin Vomáčka.