O nás

FajnPojisteni.cz

Fajnpojisteni.CZ zprostředkovává veškeré druhy pojištění. Spolupracujeme s více pojišťovnami a nabízíme klientovi porovnání nabídek podle zvolených parametrů. Pokud se na nás obrátíte s žádostí o pojištění. My Vám srovnáme nabídky téměř všech pojišťoven a pomůžeme vybrat tu nejvhodnější podle Vašich individuálních potřeb. Další informace o pojištěních naleznete na našich stránkách.

Jaká pojištění dále nabízíme:

Pojištění pro dopravce - Fajnpojisteni.CZ se zaměřuje na pojištění pro dopravce. Právě pro autodopravce umíme poradit s výběrem vhodných pojištění a připojištění a správně je nastavit podle jejich potřeb. Porovnáme pojištění nákladu, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění pro řidiče a další druhy, abyste získali tu nejvýhodnější nabídku. Neváhete se na nás obrátit. Pro dopravce máme speciální stránku dopravci.fajn-pojisteni.cz . Zde naleznete také články o pojištění tahačů, autobusů a nákladních vozidel. Články a informace o pojištění nákladu máme také také na www.pojisteni-nakladu-dopravce.cz

Online cestovní pojištění - Naše společnost se dále zabývá online porovnáním a sjednáním cestovního pojištění. Vše je možné jednoduše a rychle vyřídit na stránce cestovni.fajnpojisteni.cz .

FajnHypo.cz

Partnerským projektem na porovnání hypoték je www.fajnhypo.cz. Na tomto portále najdete informace o úvěrech na výstavbu, na koupi nemovitosti. Kalkulačka hypotéky je také součástí. Podstatou služby je najít klientovi nejlevnější hypotéku a poradit mu tak, aby vyřízení celého financování bylo co nejjednodušší. 

Kde nás najdete:

FajnPojisteni.cz
Smetanovo náměstí 106
570 01 Litomyšl

Zavolejte nám. Naše telefonní číslo je 606 05 72 72. Volat nám můžete od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00.

Napište nám na pojisteni(a)fajnpojisteni.cz

Nebo přes formulář nám můžete zaslat vzkaz. Do zprávy prosím uveďte Vaše požadavky a kontakt.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených údajů za účelem vypracování nabídek pojištění. Podrobnosti ..

Souhlasím se zpracováním údajů pro obchodní a marketingové účely provozovatele Fajnpojisteni.cz. Podrobnosti ...

Zavoláme Vám: Vyplňte prosím formulář a do zprávy napište kdy a na jakém telefoním čísle Vás máme kontaktovat.

Registrace u ČNB jako  samostatný zprostředkovatel. Odpovědná osoba za uzavírání pojištění je Martin Vomáčka.

KDO VÁM RADÍ

Mohlo by Vás také zajímat:


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct