#064 Pojištění projektanta elektrických zařízení

Vloženo: 10.4.2019 | Zobrazeno:435x

Jsem projektant el. zarizeni - zivnost 63, da se tu namodelovat cena pojisteni? Nejsem cinny ve vystavbe. nemam kulate razitko a ani nejsem clenem CKAIT, potrebuji aby to splnovalo limit 1 milion, je to kresleni dokumentace. není to ani projekt, je to dokumentace k vyrobni lince, kde jsou schémata zapojeni. Odpovědnosti za škodu způsobenou třetím osobám, a to včetně pojištění škody způsobené na zdraví, životě a věcech třetích osob, které se vztahuje i na škodu způsobenou objednateli při zhotovování díla a poskytování služeb dle této smlouvy s limitem pojistného plnění minimálně 1.000.000,- Kč pro jednu pojistnou (škodní) událost a současně minimálně 1.000.000,- Kč pro kalendářní rok.

Dobrý den, u tohoto druhu práce hrozí především čistá finanční škody. Většina pojišťoven má tyto škody v provozní odpovědnosti vyloučené. Nemáte kulaté razítko, bude problém uzavřít profesní odpovědnost. Nicméně máme zkušenost takovou, že některé pojišťovny toto umí pojistit. Vaše skutečně vykonávaná činnost však nesmí spadat pod autorizaci.

Richard Fila, Ing.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
Zpět

Další v kategorii:


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct