Kariéra

Kariéra

Přidejte se k nám

Místo, kde kariéra a inovace jdou ruku v ruce    Kvalita a smysl - naše základní kameny

Ve FajnPojištění.cz jsme hrdí na to, že stavíme na vysoké kvalitě a smysluplnosti služeb, které poskytujeme. Naše práce není jen o pojištění; je to o poskytování jistoty a bezpečí našim klientům.


    Inovace v pojišťovnictví - buďte součástí změny

Naším posláním je nejen porovnávat různé druhy pojištění, ale také aktivně hledat a implementovat inovace v oblasti pojišťovnictví. Jsme vášnivými stoupenci insurtech hnutí a hrdě aplikujeme nejnovější technologie a postupy, které pozitivně ovlivňují naše procesy i kulturu. Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který formuje budoucnost pojišťovnictví.


    Flexibilní pracovní prostředí

Chápeme, že práce je jen jednou částí vašeho života. Proto podporujeme flexibilní pracovní dobu, abyste mohli najít dokonalou rovnováhu mezi profesním a osobním životem.


    Růst a vzdělávání

Neustálý růst a vzdělávání jsou pro nás klíčové. Investujeme do školení a rozvoje našich zaměstnanců, protože věříme, že úspěch našeho týmu je úspěchem naší společnosti.


    Aktivní životní styl

Sport je pro nás vášní. Mnoho z nás jsou aktivní sportovci a podporujeme zdravý životní styl nejen mezi našimi zaměstnanci, ale i v naší komunitě. Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který žije aktivně.


    Společenské akce

Jsme tým, který věří v sílu společenství. Pořádáme různé zábavně-sportovní akce, které nám pomáhají udržovat silné vztahy a spolupráci. Vaše kariéra zde bude obohacena nejen profesními zkušenostmi, ale i skvělými vzpomínkami a přátelstvími.

Připojte se k nám!

Ve FajnPojištění.cz nejen budujeme kariéry, ale také tvoříme budoucnost pojišťovnictví. Pokud jste připraveni být součástí něčeho výjimečného, hledáme právě vás!   Naše reference


Aktuálně hledáme

Asistent / ka obchodu

Konzultant / ka pro firemní klienty

Obchodního manažera pro oblast pojištění dopravy


Zaujala Vás některá z pozicí, ozvěte se na:

  info@fajnpojisteni.cz
  777 698 352 


Pro majitele webových stránek

Chcete prodávat pojištění online od FajnPojisteni.cz? Jste majitelem webových stránek nebo dokážete na naše stránky odkazovat ze sociálních sítí? Staňte se součástí affiliate programu. Získáte tak atraktivní provize. 

Cestovní pojištění - až 13 %. Nárok na odměnu získáváte ihned po zaplacení smlouvy klientem. Přes naše rozhraní máte přístup ke svému přehledu uzavřených smluv. 
Povinné ručení a havarijní pojištění - až 13 %. Nárok na odměnu získáváte ihned po zaplacení smlouvy klientem. Přes naše rozhraní máte přístup ke svému přehledu uzavřených smluv.