Asistenční služby

Jezdit osobním vozidlem bez pojištění je v současném provozu velkým rizikem. Pokud chcete mít při cestování svým automobilem klid a jistotu, že vám v případě jakékoliv nouze někdo pomůže, využijte pojištění asistenčních služeb AutoCare 2.0. Toto pojištění je určeno všem majitelům osobních automobilů.

Pojistné události

V rámci pojištění asistenčních služeb AutoCare Vám zajistíme bezplatně asistenční služby jak při dopravní nehodě, tak v případě jakékoliv závady na vašem vozidle. Pojistnou událostí může být závada v motoru či na kterékoliv jiné části automobilu, dále defekt pneumatiky, nedostatek nebo záměna pohonných hmot nebo vybití baterie. Asistenční služby vám pomohou i v případě krádeže pojištěného vozidla nebo při srážce se zvěří. Ovšem na koordinátory asistenční centrály AutoCare se můžete telefonicky obrátit i v dalších případech. Například, když budete potřebovat poradit, jak postupovat v případě, když Vám svítí některá z kontrolních žároviček. Koordinátoři vám na dotaz sdělí i adresu nejbližšího servisu.

Rozsah pojistného krytí

Pojištění asistenčních služeb zahrnuje nejen poskytování bezplatných informačních služeb, ale v případě nutnosti také pomoc technika na místě události. Vyžaduje-li to situace, můžete si vyžádat odtažení vozidla a jeho úschovu, náhradní ubytování či náhradní dopravu, nebo dokonce repatriaci svého vozidla zpět do České republiky.

Další služby

Chcete-li se dozvědět více o službách AutoCare a způsobech jejich využití, přečtěte si na webových stránkách AutoCare pojistné podmínky pro pojištění. Například se dočtete o přednastavitelných mobilních aplikacích Europ Assistance, které umožňují objednání zpětného volání koordinátora nebo lékaře asistenční centrály. Další službou je mobilní aplikace EautoCare, která nabízí tři užitečné funkce: vyhledávání servisů, navigaci k zaparkovanému vozidlu a baterku, kterou zapnete pouze jedním kliknutím.

NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct