Union Pojišťovna

Union Pojišťovna


S touto pojišťovnou jsme navázali exklusivní spolupráci v oblasti cestovního pojištění a odpovědnosti silničního dopravce.

Proč jsme si vybrali tuto pojišťovnu na online cestovní pojištění? Protože jsou na tento segment opravdovými odborníky. Na Slovensku je pojišťovna specialistou na cestovní pojištění a na tamním trhu působí více než 21 let. Každoročně jsou oceňováni v soutěžích finančních produktů. Nemalé úsilí věnují inovaci produktu a nárustu počtu klientů, cestovních kanceláří i zprostředkovatelů. Inovace produktu cestovního pojištění pružně reagují na požadavky klientů a jsou velice kladně hodnoceny. 

Individuální cestovní pojištění 

Je určeno pro cestovatele, kteří rádi cestují sami bez cestovní kanceláře nebo pro ty, kteří si chtějí sjednat cestovní pojištění sami. Union nabízí produkt s rozsláhlým krytím. Základem je vždy pojištění léčebných výloh v zahraničí BEZ LIMITU. Dále máte možnost zvolit si podle potřeby rozsah připojištění. Výhodou je, že zimní sporty jsou zařazeny v rizikové skupině Turista. Další obrovskou výhodou je možnost sjednat si pojištění pro jakoukoliv sportovní či pracovní činnost. Samozřejmostí jsou asistenční služby, které jsou poskytovány společností EUROCROSS ASSISTANCE CZECH REPUBLIC. Asistence je dostupná v českém jazyce a to 24 hodin denně. Ve srovnání cestovního pojištění s ostatními pojišťovnami vychází opravdu mezi top nabídkami. Cestovní pojištění je kvalitní a přitom levné. Výrazné slevy jsou poskytovnány na rodinné cestovní pojištění a pro děti do 18 let. 

Celoroční cestovní pojištění 

Toto pojištění si uzavírají lidé, kteří jezdí často do zahraničí a nechtějí si pro každou cestu uzavírat samostatné pojištění. Toto pojištění se vztahuje na každé vycestování do zahraničí. Délka jednoho pobytu nesmí přesáhnou 45 dnů. Počet cest do zahraničí je neomezený. Union nabízí i variantu pro rodinné příslušníky. S celoročním cestovním pojištěním od Union pojišťovny uzavřeným na celý rok se cestuje pohodlně a hlavně bezpečně.