Rodinné cestovní pojištění

Rodinné cestovní pojištění

Jak uzavřít nejvýhodnější rodinné cestovní pojištění do zahraničí

 
Online cestovní pojištění pro rodinu s dětmi si uzavřete pokud navštívíte naši kalkulačku na následujícím odkazu. 


Rodinné cestovní pojištění

Plánujete dovolenou v zahraničí s dětmi, buď u moře nebo na horách? Buďte obezřetní při výběru cestovního pojištění. V rámci jedné smlouvy můžete pojistit celou Vaší rodinu, žijící ve společné domácnosti. Balíčky, které pojišťovny nabízejí jsou pro Vaší kapsu finančně výhodné. Proto je také vhodné cestovní pojištění srovnávat k dosažení nejvýhodnější ceny. 

Porovnejte si ceny cestovního pojištění pro rodinu

Každá pojišťovna specifikuje „rodinné cestovní pojištění na dovolenou“ jinak, přesnou definici najdete vždy v pojistných podmínkách dané pojišťovny. U tohoto typu pojištění záleží především na počtu a věku pojišťovaných osob. Mimo léčebných výloh, které jsou nedílnou součástí cestovního pojištění, je důležité mít na mysli i jiné připojištění. Ztráta či odcizení zavazadel, odpovědnost třetí osobě, storno zájezdu apod., to jsou možné komplikace, kterým se můžete v rámci připojištění na zahraniční dovolené vyvarovat. 

Kumulovaný limit rodinného cestovního pojištění

Jestliže sjednáváte cestovní pojištění pro celou rodinu nebo pro větší počet osob, zpozorněte nad pojmem kumulovaný limit léčebných výloh, o kterém by se mělo mluvit v pojistných podmínkách. Např. pokud Vám pojišťovna nabídne cestovní pojištění pro 4-člennou rodinu s kumulovaným limitem pojistného plnění 4 mil. Kč, znamená to, že každý jednotlivec je pojištěn na léčebné výlohy na částku 1 mil. Kč.