Rodinné cestovní pojištění

Jak uzavřít nejvýhodnější rodinné cestovní pojištění do zahraničí

 
Online cestovní pojištění pro rodinu s dětmi si uzavřete pokud navštívíte naši kalkulačku na následujícím odkazu. 

Rodinné cestovní pojištění

Plánujete dovolenou v zahraničí s dětmi, buď u moře nebo na horách? Buďte obezřetní při výběru cestovního pojištění. V rámci jedné smlouvy můžete pojistit celou Vaší rodinu, žijící ve společné domácnosti. Balíčky, které pojišťovny nabízejí jsou pro Vaší kapsu finančně výhodné. Proto je také vhodné cestovní pojištění srovnávat k dosažení nejvýhodnější ceny. 

Porovnejte si ceny cestovního pojištění pro rodinu

Každá pojišťovna specifikuje „rodinné cestovní pojištění na dovolenou“ jinak, přesnou definici najdete vždy v pojistných podmínkách dané pojišťovny. U tohoto typu pojištění záleží především na počtu a věku pojišťovaných osob. Mimo léčebných výloh, které jsou nedílnou součástí cestovního pojištění, je důležité mít na mysli i jiné připojištění. Ztráta či odcizení zavazadel, odpovědnost třetí osobě, storno zájezdu apod., to jsou možné komplikace, kterým se můžete v rámci připojištění na zahraniční dovolené vyvarovat. 

Kumulovaný limit rodinného cestovního pojištění

Jestliže sjednáváte cestovní pojištění pro celou rodinu nebo pro větší počet osob, zpozorněte nad pojmem kumulovaný limit léčebných výloh, o kterém by se mělo mluvit v pojistných podmínkách. Např. pokud Vám pojišťovna nabídne cestovní pojištění pro 4-člennou rodinu s kumulovaným limitem pojistného plnění 4 mil. Kč, znamená to, že každý jednotlivec je pojištěn na léčebné výlohy na částku 1 mil. Kč.

 

Porovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven 


NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct