Generali Česká pojišťovna

Jednou z největších spoluprácí je s pojišťovnou Generali a.s.. Generali pojišťovna a.s. patří mezi největší pojišťovny v České republice. Dobré jméno pojišťovny dělá široká nabídka pojistných produktů, vstřícný přístup ke klientovi a široké zastoupení po celé České republice. V současné době sjednáváme pro pojišťovnu nejčastěji povinné ručení, pojištění nemovitosti a domácnosti, ale v hledáčku našich klientů je také pojištění odpovědnosti či pojištění podnikatelů.

Pojistné podmínky

Pojištění vozidel

Pojištění majetku a odpovědnosti

Cestovní pojištění

Finanční rizika

Majetek a odpovědnost

Archiv

Generali cestovní pojištění

V neposlední řadě nabízíme i cestovní pojištění Generali od 13,- Kč/den. Tento produkt však nenabízíme online. Protože na trhu jsou o mnoho levnější a přitom minimálně stejně kvalitní produkty od konkurenčních pojišťoven. 

Společnost Generali byla založena v roce 1831 v rakouském císařství v Terstu a v roce 1832 společnost otevřela i první pobočku v Praze. Od roku 1995 působí jako akciová společnost a přejmenovala se na Generali pojišťovna a.s. Je součástí PPF Holdingu.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct