Pojištění cizinců

Jste cizincem, který plánuje pobyt v našem krásném státě? Ať už přijíždíte za prací, studiem nebo turistikou, komplexní zdravotní pojištění cizinců je základním kamenem vašeho pobytu. Nabízíme vám pojištění, které vám dá jistotu, když jste daleko od domova.

Pojištění cizinců

Jste cizincem, který plánuje pobyt v našem krásném státě? Ať už přijíždíte za prací, studiem nebo turistikou, komplexní zdravotní pojištění cizinců je základním kamenem vašeho pobytu. Nabízíme vám pojištění, které vám dá jistotu, když jste daleko od domova.

Zdravotní pojištění cizinců v České republice poskytuje krytí zdravotní péče srovnatelné s veřejným zdravotním pojištěním pro rezidenty. Je ideální pro cizince, kteří v ČR pobývají dlouhodobě z různých důvodů - práce, studium, soukromý pobyt a další.

Porovnáme komplexní zdravotní pojištění cizinců

 • Komplexní krytí: Úhrada za preventivní, akutní a soustavnou zdravotní péči. To zahrnuje péči spojenou s těhotenstvím, porodem, akutní stomatologickou péči, léky předepsané lékařem a zdravotnické prostředky.
 • Porovnáme a vybereme nejlevnější zdravotní pojištění cizinců - na trhu toto pojištění nabízí Slavia pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Pojišťovna VZP, Maxima pojišťovna, AXA asistance.
 • Bez lékařských prohlídek: Většinou není třeba absolvovat lékařskou prohlídku, s výjimkou speciálních situací, jako např. těhotenství nebo narození dítěte.
 • Asistenční služby: Pomáháme s překladem a řešením dalších problémů díky asistenčním službám.
 • Speciální nabídky: Nabízíme slevy pro studenty a možnost připojištění pro nastávající matky, včetně krytí porodní a poporodní péče.
 • Flexibilní doba pojištění: Naše pojištění je možné sjednat na různá období, s minimální dobou jednoho měsíce.

Zajistěte si kvalitní zdravotní pojištění v ČR a buďte v klidu během svého pobytu!


Vyplňte formulář na komplexní zdravotní pojištění cizincůHealth insurance for foreighners in Czech

Health insurance for foreigners, including payment of health care in the same scope as the public health insurance for residents in the country. This health insurance is designed for foreigners who are long-term residents in the Czech Republic whether for professional, private, academic and other purpose.

Insurance for foreigners contains

This is a special kind of insurance for foreigners, similar to public health insurance. This insurance meets the legal standards for the stay of foreigners in the Czech Republic.

 • preventive and acute and continuous health care, including care related to pregnancy and childbirth
 • emergency dental dentistry
 • the doctor prescribed drugs and medical
 • In addition, insurance assistance services
 • discounts for students
 • additionally for expectant mothers, which includes maternity care and reimbursement and care for newborns

Health insurance for foreigners is ment for longer periods. The minimum period is usually one month.

Zeptejte se odborníka na toto pojištění, máme dlouholeté zkušenosti

Nové články k tomuto pojištění

Zdravotní pojištění cizinců v České republice

6.10.2023
Pokud jste cizinec a plánujete pobyt v České republice, je důležité se seznámit s pravidly týkajícími se zdravotního pojištění cizinců.

Změna v pojištění cizinců v ČR: Konec monopolu Pojišťovny VZP

6.10.2023
Cizinci s dlouhodobým pobytem v České republice již nebudou muset uzavírat komplexní zdravotní pojištění výhradně u Pojišťovny VZP, a.s.