Pojištění firemního majetku

Firma má rozličný majetek, často velmi vysokých hodnot. Ať už se jedná o nemovitosti, stroje ve výrobě, skladové zásoby nebo důležitá data a know-how. Je vhodné si vybrat pojištění, které Vás dostatečně zabezpečí, kdyby se cokoliv stalo.

Vyhledáme nejvýhodnější pojištění pro Vaši firmu. Stačí vyplnit následující dotazník. Budeme se Vám věnovat.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených údajů za účelem vypracování nabídek pojištění. Podrobnosti ..

Souhlasím se zpracováním údajů pro obchodní a marketingové účely provozovatele Fajnpojisteni.cz. Podrobnosti ...


Obraťte se na odborníky
Ing. Richard Fila
Martin Vomáčka
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz

Máme dlouholeté zkušenosti, nezávislost a potřebný přehled v odborných otázkách. Klientovi můžeme nabídnou srozumitelné poradenství a konzultaci ve všech otázkách pojištění.

Pojištění firemních budov

Prostory pro podnikání je třeba také řádně pojistit. Na základě oboru činnosti provozované v každé budově je stanoveno riziko. Je důležité dobře specifikovat obor působení firmy, aby bylo pojištění vhodně nastavené.

Pojištění strojů

Pokud používáte pro svou činnost nějaké výrobní prostředky. Je vhodné si je také pojistit před případnými škodami. Jedná se často o velké CNC stroje a obráběcí zařízení. Frézky, pily, svařovací zařízení nebo celé výrobní jednotky. Jedná se totiž o srdce společnosti a pokud se porouchají, hrozí velké ztráty.

Je možné také pojistit ztrátu v případě poruchy či neplánované odstávky. To vše může obsahovat strojní pojištění.

Pojištění skladových zásob

Asi nejvíce škod ve firmě se stává ve skladech. Proto je vhodné pojistit svoje skladové zásoby proti živlům či krádeži. Dále je možné pojistit náklad při přepravě.

Pojištění firemních dat a softwaru

V současné době výrazně stoupá hodnota softwarových dat. Ať už se jedná o firemní databáze, kontakty, projektové dokumentace, software či účetnictví. Všechna tato data se ukládají elektronicky. Stále však hrozí ztráta těchto dat např. útokem hackerů, napadením viry nebo prostým zničením nosičů.

Jen si zkuste na chvíli představit, že najednou o všechna data příjdete? Proto je vhodné připojistit se také proti ztrátě Vašich firemních dat.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct