Majetek

Pojištění firemního majetku

Majetek

Pojištění firemního majetku

Firma má rozličný majetek, často velmi vysokých hodnot. Ať už se jedná o nemovitosti, stroje ve výrobě, skladové zásoby nebo důležitá data a know-how. Je vhodné si vybrat pojištění, které Vás dostatečně zabezpečí, kdyby se cokoliv stalo.

Vyhledáme nejvýhodnější pojištění pro Vaši firmu 


Zeptejte se odborníka na toto pojištění, máme dlouholeté zkušenostiProstory pro podnikání je třeba také řádně pojistit. Na základě oboru činnosti provozované v každé budově je stanoveno riziko. Je důležité dobře specifikovat obor působení firmy, aby bylo pojištění vhodně nastavené.

Pokud používáte pro svou činnost nějaké výrobní prostředky. Je vhodné si je také pojistit před případnými škodami. Jedná se často o velké CNC stroje a obráběcí zařízení. Frézky, pily, svařovací zařízení nebo celé výrobní jednotky. Jedná se totiž o srdce společnosti a pokud se porouchají, hrozí velké ztráty.

Je možné také pojistit ztrátu v případě poruchy či neplánované odstávky. To vše může obsahovat strojní pojištění.

Asi nejvíce škod ve firmě se stává ve skladech. Proto je vhodné pojistit svoje skladové zásoby proti živlům či krádeži. Dále je možné pojistit náklad při přepravě.

V současné době výrazně stoupá hodnota softwarových dat. Ať už se jedná o firemní databáze, kontakty, projektové dokumentace, software či účetnictví. Všechna tato data se ukládají elektronicky. Stále však hrozí ztráta těchto dat např. útokem hackerů, napadením viry nebo prostým zničením nosičů.

Jen si zkuste na chvíli představit, že najednou o všechna data příjdete? Proto je vhodné připojistit se také proti ztrátě Vašich firemních dat.Nejčastější dotazy k tomuto pojištění

#006 Pojištění pronajatého objektu

Avatar icon
Dobrý den, potřebovala bych pojistit část pronajatého objektu kde budeme podnikat v oboru prodeje palivoveho dřeva. Jedna se nam o venkovní pozemek kde bude uskladněné naštípané dřevo , které bude uza...Vloženo 7. 3. 2018, Zobrazeno 0
Fajn pojištění logo
chevronDobrý den,Samotný objekt tj. budova by měl mít pojištěný vlastník (na rizika požáru, vichřice, .... atd. ) Vy jako pronajímatel byste si měl pojistit odpovědnost. To v případě škod na pronajatém majet...Zobrazit celou odpověď