Ing. Richard Fila

Ing. Richard Fila

    richard.fila@fajnpojisteni.cz

    606 05 72 72

 


Jsem absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Moje profesionální působení v oblasti pojišťovnictví započalo v roce 2015, kdy jsem se připojil k týmu FajnPojisteni.cz pod vedením pana Martina Vomáčky.

Díky mému nasazení a odborným znalostem jsem úspěšně splnil všechny potřebné požadavky a zkoušky, což mi umožňuje sjednávat pojištění s nejvyšší profesionalitou a důvěrou klientů.

Odpovědnou osobou FajnPojištění.cz je pan Martin Vomáčka, registrovaný u ČNB jako samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění. 


Pro své klienty porovnáváme nabídky pojišťoven a vybíráme vhodné pojištění. Ačkoliv umíme řešit všechny druhy pojištění, od začátku se zaměřujeme na podnikatele, silniční dopravce a zasílatele a pojištění vozidel a firemních flotil. Snažíme se pracovat lidsky, profesionálně a v duchu fair-play, tak abychom klientovi nabídl srozumitelné poradenství a konzultaci ve všech otázkách pojištění. Ve Fajnpojištění.cz umíme zpracovat i velmi nestandardní požadavky na pojištění. Našim klientům se věnujeme s maximální možnou péčí. Poskytujeme také následnou asistenci při nahlašování škod tak, abychom vám ušetřili čas, energii a starosti při likvidacii škody pojišťovnou.Jaké pojištění pro Vás sjednám

Povinné ručení

Vaše nezbytná pojistka proti neočekávanému! Povinné ručení pokrývá škody způsobené třetím osobám – ať už jde o zranění nebo poškození majetku. S námi máte jistotu, že v případě nehody nebude vaše kapsa trpět.

Sjednat online

Havarijní pojištění

Vaše kompletní ochrana na každé cestě! Havarijní pojištění je zde, aby chránilo váš vůz před nepředvídatelným. Od nehod a vandalismu až po přírodní katastrofy a krádeže.

Sjednat online