Pojištění odpovědnosti online

JAK NA POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ONLINE?

 1. Zadejte kontaktní údaje a vyberte typ pojištění odpovědnosti.
 2. Pojištění odpovědnosti z běžného života (pojistka na blbost) lze rozšířit také o odpovědnost za domácí zvíře. Platí pro všechny osoby v domácnosti.
 3. Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti kryje škody způsobené tou nemovitostí (např. padající sníh ze střechy zraní procházející osoby).
 4. Zvolte limit - limit lze změnit i v dalším kroku a spočítejte si pojistné.
 5. V horní části lze nabídku dále upravit. Doplňte veškeré údaje o Vás - pojistníkovi a stiskněte sjednat. A přidejte souhlas s pojistnými podmínkami.
 6. Pojištění je možné ihned zaplatit např. kartou. Smlouva Vám příjde na email společně s dalšími dokumenty.
 7. Smlouvu je nutné do 14 dnů uhradit. Pokud tak neučiníte bude pojištění bez sankce zrušeno.

V Případě problémů či dotazů nás kontaktujte:


NOVINKY

  #048 Požár u souseda

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat: např. v případě výbuchu nebo požáru u souseda vznikne škoda i na mojí nemovitosti nebo pozemku. Je toto ošetřeno v běžném pojištění nebo je potřeba dodatečně připojistit? předem dekuji VÍCE >>

  Úrazové pojištění a adrenalinové sporty

  Často užíváme rčení „Sportem ku zdraví“. Paradoxem ovšem je, že právě při pohybových aktivitách dochází velmi často k závažným úrazům.

  VÍCE >>

  Co byste měli vědět o havarijním pojištění?

  Neustále se zvyšující počet automobilů znamená také hustší provoz na silnicích a s tím pochopitelně souvisí i vyšší počet dopravních nehod. Pravděpodobnost, že se i vy stanete účastníkem nehody je proto také větší.

  VÍCE >>

  #047 Kolik bude stát pojištění proti úpadku CK

  Dobrý den, chci si založit cestovní kancelář, kolik mi bude stát pojištění proti úpadku, teprve půjdu na úřady VÍCE >>

  #046 Cena zákonného pojištění

  Dobrý den, jaká je cena zákonného pojištění u vaší společnosti mám nové clio 1.2, 54 kw benzín, vůz mám pojištěny 3 měsíce a platím 1900 kč ale nevím zda se to dá zrušit. auto je na uvěr od leasingové společnosti. VÍCE >>

  #045 Škoda na vozidle při bouřce

  mám uzavřené havarijní pojištění ve flotile na nákladní vozidlo Mercedes Atego. Stala se mi taková věc, při parkování v noci uhodil do auta blesk. Platí pojištění i na toto? Robert VÍCE >>