Pojištění vozidel online

 

JAK NA POJIŠTĚNÍ VOZIDLA ONLINE?

 1. Vyberte, zda chcete pojistit pouze povinné ručení, havarijní pojištění nebo oboje dohromady.
 2. Vyberte typ vozidla a zadejte údaje o Vás - pojistníkovi. Všechna pole jsou povinná.
 3. Pokud je pojistník a vlastník vozidla jiná osoba, odškrtněte pole "Sjednávám pojištění pro sebe".
 4. Po doplnění Vašich údajů stiskněte tlačítko "Výpočet bonusu". Systém zabezpečeným způsobem zjistí Váš bonus. Spočítejte pojistné.
 5. Vyberte si variantu - lze dále upravovat a pokračujte k zadání údajů. Po pokračování můžete přidat veškerá připojištění.
 6. V tomto kroku je možné nabídku kompletně upravit. Následně upravte datum počátku pojištění podle potřeby. Doplňte údaje o Vás - pojistníkovi.
 7. Po vyplnění všech údajů stiskněte tlačítko sjednat. Smlouva Vám příjde na email společně s dalšími dokumenty.
 8. Smlouvu je nutné do 14 dnů uhradit. Pokud tak neučiníte bude pojištění bez sankce zrušeno.

V Případě problémů či dotazů nás kontaktujte:

606 05 72 72

pojisteni@fajnpojisteni.cz


NOVINKY

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Finanční způsobilost dopravce v roce 2019

  Finanční způsobilost dopravce - nová sazba na rok 2019 už byla stanovena. Je to 231 885 Kč za první vozidlo a na každé další vozidlo 128 825 Kč. Oproti roku 2018 tedy částka opět klesá.

  VÍCE >>

  #056 Proč se skládá kauce

  Chci se zeptat z jakého důvodu se skláda kauce u pojišťovny a pojistka je vždy na jeden rok? VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>