Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Pojišťovna s tímto názvem vznikla v roce 2007. Byla to první pojišťovna nabízenící svoje služby přes telefon a email. Tato původní však zanikla v roce 2012. Současná pojišťovna Direct z ní má pouze název. Pojišťovna Direct ve své současné podobě vznikla koupením značky Direct a akvizicí po Slovinské pojišťovně Triglav. Tuto akvizici schválila ČNB v roce 2015 a od té doby funguje tato pojišťovna na našem trhu.

Současný směr pojišťovny je zaměřený na inovace a moderní přístup. Direct má velice kvalitní komunikaci s klienty, což se projeví v kvalitní infolince, kde Vás vždy spojí přímo s operátorem. Informování o novinkách emailem a především jedoduše a pochopitelně zpracovaných pojistných podmínkách.

Za dva roky fungování si pojišťovna Direct získala naší důvěru. Nezaznamenali jsme problémy ani při sjednávání a hlavně ani při následném plnění. Pojišťovna Direct si nadále zachovává jednoduchý a jasný směr komunikace. Využívá nové technologie, průběžně inovuje svoje produkty podle přání klientů a přidává nové obory pojištění.

Pojistné podmínky 

Pojištění vozidel, povinné ručení a havarijní pojištění

Pojištění nemovitostí, domácnosti a odpovědnosti

Podnikatelé a firmy

Archiv

Nejčastější dotazy k tomuto pojištění

#028 Vrácení pojistného u Directu

Avatar icon
Sjednával jsem online povinné ručení na autobus u Direct pojišťovny. Nestihl jsem zaplatit, zaplatil jsem o tři týdny později a smlouva nebyla akceptována. Vrátí mi peníze?Vloženo 18. 7. 2018, Zobrazeno 0
Fajn pojištění logo
chevronDobrý den, dotaz jsem ověřoval přímo v Direct pojišťovně a nespotřebované pojistné pojišťovna vrací automaticky na účet z kterého přišla platba, není potřeba posílat žádost.Zobrazit celou odpověď