Úrazové pojištění 5 kroků

 

>>zpět

Možná vás trápí vyznat se v nabídkách jednotlivých pojišťoven. V současné době je na trhu několik desítek pojišťoven a každá má své pojistné podmínky, pojišťuje na jiná rizika a nevíte, zda jste pojištěni správně. Na rizika, která vás skutečně ohrožují. Zda jste pojištěni tak, jak byste měli být pojištěni.

Již stovky klientů využili našich nabídek a vyplnili formulář na úrazové pojištění. Nemusíte obcházet kamenné pobočky pojišťoven a nechat si vypracovávat nabídky a doma je pak porovnávat. My to uděláme za vás.

Doporučíme Vám pojistnou částku

Na základě informací získaných od vás doporučíme pojistné částky na rizika smrti úrazem, trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu. Budete mít jistotu, že budete pojištěni správně. Stane-li se Vám úraz, pojistné plnění z úrazového pojištění Vám dorovná příjem o který přijdete z důvodu nemožnosti pracovat.

Doporučíme rizika, na která byste měli být pojištění

Jak již víte, měli byste být pojištěni především na ta rizika, která vás nejvíce ohrožují a která vám mohou napáchat velké škody, které by váš rozpočet těžko utáhl. My vám doporučíme všechna rizika, tak aby ve smlouvě byla uvedena všechna a na žádná se nezapomnělo.

Porovnáme nabídky úrazového pojištění od jednotlivých pojišťoven

A teď vám poskytnu informace, na které určitě čekáte. Protože nepracujeme jen pro jednu pojišťovnu, porovnal jsem nabídky a to co se týče ceny, ale také co do rozsahu pojištění a dalších poskytovaných bonusů, výhod apod.

Zvolil jsem modelový příklad úrazového pojištění. V přehledu vidíte, kolik zaplatíte za základní pojištění smrti úrazem a kolik za další pojištění trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu.

Předchozí porovnání přináší porovnání jednotlivých nabídek pojišťoven a nejsou v nich zahrnuty obchodní slevy, které máme u mnohých pojišťoven připraveny a jsme ochotni vám je poskytnout. Porovnání bylo prováděno v březnu 2014.

Vyplňte formulář na porovnání úrazového pojištění

Vyplňte formulář, na základě toho vám vypracujeme nabídky od jednotlivých pojišťoven, zašleme Vám je emailem. Doporučíme vám i nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější.

Neváhejte s vyplněním formuláře na. Máme pro vás  od pojišťoven připraveny slevy, která vám chceme poskytnout.

Uzavřeme s Vámi smlouvu

Posledním krokem, který spolu uděláme bude uzavření smlouvy. U většiny pojišťoven smlouvu uzavíráme na dálku, není potřeba nikam chodit, vše z pohodlí domova.

Důležitá informace na závěr

Jestliže s námi uzavřete smlouvu, je samozřejmostí, že vám budeme poskytovat pomoc při řešení škodních událostí. Budeme stát na vaší straně při vyřizování škod s pojišťovnou.

Takže můj tip pro vás.

Akce! Jestliže jste obdrželi správné informace, které jste pochopili, neváhejte a jděte do akce. Ne potom, ale nyní. Vědci prokázali, že co neuděláme do 72 hodin s největší pravděpodobností neuděláme nikdy. Takže jestliže chcete mít srozumitelné porovnání nabídek úrazového pojištění vyplňte náš kontaktní formulář.

 

Přeji Vám krásný den

 

Obraťte se na odborníka:

Martin Vomáčka
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz 

 

 

Porovnat úrazové pojištění

 

Porovnáme Vám online a uzavřeme pojištění. Ušetřete si díky internetu

čas a starosti.

 

 

Respektujte prosím autorská práva, text podléhá autorské ochraně. Distribuce tohoto článku je možná pouze jako celku.

Přečtěte si také náš 1. díl. Na jaká rizika a na jak vysoké pojistné částky se pojistit v úrazovém pojištění.

 

NOVINKY

  V jakých případech nemusí u cestovního pojištění pojišťovny platit?

  Vyjet na zahraniční dovolenou bez cestovního pojištění se nemusí vyplatit. Je to užitečná věc, ovšem je třeba dodržet stanovené podmínky, aby člověk nezůstal bez plnění, které očekával. VÍCE >>

  Absurdní výluky z pojištění

  Některé výluky jsou opravdu absurdní a v anketě mezi lidi se na prvním místě umístilo „zanedbání povinnosti pojištěného“, pro jehož vítězství hlasovalo více než 14 tisíc lidí. Dalšími absurdními výlukami jsou výluka z hlediska nejednoznačné identifikace, vznik nepředvídatelných okolností, neposkytnutí vyčerpávajících informací, pojištění výrobku v záruce, karenční doba a některé další. VÍCE >>

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct