Úrazové pojištění 5 kroků

Úrazové pojištění 5 kroků

 

>>zpět

Možná vás trápí vyznat se v nabídkách jednotlivých pojišťoven. V současné době je na trhu několik desítek pojišťoven a každá má své pojistné podmínky, pojišťuje na jiná rizika a nevíte, zda jste pojištěni správně. Na rizika, která vás skutečně ohrožují. Zda jste pojištěni tak, jak byste měli být pojištěni.

Již stovky klientů využili našich nabídek a vyplnili formulář na úrazové pojištění. Nemusíte obcházet kamenné pobočky pojišťoven a nechat si vypracovávat nabídky a doma je pak porovnávat. My to uděláme za vás.

Doporučíme Vám pojistnou částku

Na základě informací získaných od vás doporučíme pojistné částky na rizika smrti úrazem, trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu. Budete mít jistotu, že budete pojištěni správně. Stane-li se Vám úraz, pojistné plnění z úrazového pojištění Vám dorovná příjem o který přijdete z důvodu nemožnosti pracovat.

Doporučíme rizika, na která byste měli být pojištění

Jak již víte, měli byste být pojištěni především na ta rizika, která vás nejvíce ohrožují a která vám mohou napáchat velké škody, které by váš rozpočet těžko utáhl. My vám doporučíme všechna rizika, tak aby ve smlouvě byla uvedena všechna a na žádná se nezapomnělo.

Porovnáme nabídky úrazového pojištění od jednotlivých pojišťoven

A teď vám poskytnu informace, na které určitě čekáte. Protože nepracujeme jen pro jednu pojišťovnu, porovnal jsem nabídky a to co se týče ceny, ale také co do rozsahu pojištění a dalších poskytovaných bonusů, výhod apod.

Zvolil jsem modelový příklad úrazového pojištění. V přehledu vidíte, kolik zaplatíte za základní pojištění smrti úrazem a kolik za další pojištění trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu.

Předchozí porovnání přináší porovnání jednotlivých nabídek pojišťoven a nejsou v nich zahrnuty obchodní slevy, které máme u mnohých pojišťoven připraveny a jsme ochotni vám je poskytnout. Porovnání bylo prováděno v březnu 2014.

Vyplňte formulář na porovnání úrazového pojištění

Vyplňte formulář, na základě toho vám vypracujeme nabídky od jednotlivých pojišťoven, zašleme Vám je emailem. Doporučíme vám i nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější.

Neváhejte s vyplněním formuláře na. Máme pro vás  od pojišťoven připraveny slevy, která vám chceme poskytnout.

Uzavřeme s Vámi smlouvu

Posledním krokem, který spolu uděláme bude uzavření smlouvy. U většiny pojišťoven smlouvu uzavíráme na dálku, není potřeba nikam chodit, vše z pohodlí domova.

Důležitá informace na závěr

Jestliže s námi uzavřete smlouvu, je samozřejmostí, že vám budeme poskytovat pomoc při řešení škodních událostí. Budeme stát na vaší straně při vyřizování škod s pojišťovnou.

Takže můj tip pro vás.

Akce! Jestliže jste obdrželi správné informace, které jste pochopili, neváhejte a jděte do akce. Ne potom, ale nyní. Vědci prokázali, že co neuděláme do 72 hodin s největší pravděpodobností neuděláme nikdy. Takže jestliže chcete mít srozumitelné porovnání nabídek úrazového pojištění vyplňte náš kontaktní formulář.

 

Přeji Vám krásný den

 

Obraťte se na odborníka:

Martin Vomáčka
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz 

 

 

Porovnat úrazové pojištění

 

Porovnáme Vám online a uzavřeme pojištění. Ušetřete si díky internetu

čas a starosti.

 

 

Respektujte prosím autorská práva, text podléhá autorské ochraně. Distribuce tohoto článku je možná pouze jako celku.

Přečtěte si také náš 1. díl. Na jaká rizika a na jak vysoké pojistné částky se pojistit v úrazovém pojištění.

 

Nové články k tomuto pojištění

Úrazové pojištění Slavia

1.2.2022
Pojišťovna SLAVIA představuje nové úrazové pojištění PRO Zdraví, které má řadu výhod a k tomu asistenční službu v jeho ceně.