Úrazové pojištění 5 kroků

 

>>zpět

Možná vás trápí vyznat se v nabídkách jednotlivých pojišťoven. V současné době je na trhu několik desítek pojišťoven a každá má své pojistné podmínky, pojišťuje na jiná rizika a nevíte, zda jste pojištěni správně. Na rizika, která vás skutečně ohrožují. Zda jste pojištěni tak, jak byste měli být pojištěni.

Již stovky klientů využili našich nabídek a vyplnili formulář na úrazové pojištění. Nemusíte obcházet kamenné pobočky pojišťoven a nechat si vypracovávat nabídky a doma je pak porovnávat. My to uděláme za vás.

Doporučíme Vám pojistnou částku

Na základě informací získaných od vás doporučíme pojistné částky na rizika smrti úrazem, trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu. Budete mít jistotu, že budete pojištěni správně. Stane-li se Vám úraz, pojistné plnění z úrazového pojištění Vám dorovná příjem o který přijdete z důvodu nemožnosti pracovat.

Doporučíme rizika, na která byste měli být pojištění

Jak již víte, měli byste být pojištěni především na ta rizika, která vás nejvíce ohrožují a která vám mohou napáchat velké škody, které by váš rozpočet těžko utáhl. My vám doporučíme všechna rizika, tak aby ve smlouvě byla uvedena všechna a na žádná se nezapomnělo.

Porovnáme nabídky úrazového pojištění od jednotlivých pojišťoven

A teď vám poskytnu informace, na které určitě čekáte. Protože nepracujeme jen pro jednu pojišťovnu, porovnal jsem nabídky a to co se týče ceny, ale také co do rozsahu pojištění a dalších poskytovaných bonusů, výhod apod.

Zvolil jsem modelový příklad úrazového pojištění. V přehledu vidíte, kolik zaplatíte za základní pojištění smrti úrazem a kolik za další pojištění trvalých následků, denního odškodného a hospitalizace následkem úrazu.

Předchozí porovnání přináší porovnání jednotlivých nabídek pojišťoven a nejsou v nich zahrnuty obchodní slevy, které máme u mnohých pojišťoven připraveny a jsme ochotni vám je poskytnout. Porovnání bylo prováděno v březnu 2014.

Vyplňte formulář na porovnání úrazového pojištění

Vyplňte formulář, na základě toho vám vypracujeme nabídky od jednotlivých pojišťoven, zašleme Vám je emailem. Doporučíme vám i nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější.

Neváhejte s vyplněním formuláře na. Máme pro vás  od pojišťoven připraveny slevy, která vám chceme poskytnout.

Uzavřeme s Vámi smlouvu

Posledním krokem, který spolu uděláme bude uzavření smlouvy. U většiny pojišťoven smlouvu uzavíráme na dálku, není potřeba nikam chodit, vše z pohodlí domova.

Důležitá informace na závěr

Jestliže s námi uzavřete smlouvu, je samozřejmostí, že vám budeme poskytovat pomoc při řešení škodních událostí. Budeme stát na vaší straně při vyřizování škod s pojišťovnou.

Takže můj tip pro vás.

Akce! Jestliže jste obdrželi správné informace, které jste pochopili, neváhejte a jděte do akce. Ne potom, ale nyní. Vědci prokázali, že co neuděláme do 72 hodin s největší pravděpodobností neuděláme nikdy. Takže jestliže chcete mít srozumitelné porovnání nabídek úrazového pojištění vyplňte náš kontaktní formulář.

 

Přeji Vám krásný den

 

Obraťte se na odborníka:

Martin Vomáčka
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz 

 

 

Porovnat úrazové pojištění

 

Porovnáme Vám online a uzavřeme pojištění. Ušetřete si díky internetu

čas a starosti.

 

 

Respektujte prosím autorská práva, text podléhá autorské ochraně. Distribuce tohoto článku je možná pouze jako celku.

Přečtěte si také náš 1. díl. Na jaká rizika a na jak vysoké pojistné částky se pojistit v úrazovém pojištění.

 

NOVINKY

  Počet zraněných dětí přibývá

  Většina dětí se zraní ve svém volném čase, při sportování nebo zájmové činnosti. Ovšem roste také počet úrazům ve škole, nejen při tělocviku, ale také o přestávkách, na školních výletech apd. Za poslední uplynulý školní rok bylo zaznamenáno 42 577 úrazů. VÍCE >>

  Co udělat pro změnu zdravotní pojišťovny?

  V České republice funguje celkem sedm zdravotních pojišťoven a každý si může dobrovolně zvolit, u které chce být. V průběhu života lze pojišťovny měnit, ovšem vždy maximálně jednou za dvanáct měsíců. VÍCE >>

  Pojištění zemědělců proti suchu nebo mokru by mnozí uvítali

  Zemědělcům nejvíce škodí výkyvy počasí. Jejich hrozbou je jak sucho, tak mokro v důsledku přívalových dešťů a záplav. Proto všichni zemědělci s nadějí očekávají po dlouhých letech chystaný fond, který jim umožní pojistit se proti suchu nebo mokru v době dozrávání obilí i proti jiným událostem. VÍCE >>

  Komu se vyplatí celoroční cestovní pojištění?

  Kvůli týdenní dovolené u moře nebo víkendovému poznávacímu zájezdu se nevyplatí sjednávat celoroční cestovní pojištění. Jiné to je u cestovatelů, kteří vyjíždění za hranice často a pravidelně. VÍCE >>

  Pojištění je důležité, i když pronajímáte byt

  Pronajímat byt rozhodně není bez rizika. Nájemce může přestat platit, poškodit vybavení nebo samotný byt, nebo také může způsobit škodu sousedům, kteří budou požadovat náhradu samozřejmě po majiteli bytu. VÍCE >>

  Pojištění psa uvítáte v případě nákladné léčby

  Češi jsou národem pejskařů, takže pro každého majitele čtyřnohého miláčka je dobrou zprávou, že i psa je možné pojistit. Zvláště když je pes právoplatným členem rodiny, zaslouží si tu nejlepší možnou péči. VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct