Porovnání povinného ručení a výhody online sjednání

Rychlé porovnání

Neobcházejte všechny kamenné pobočky pojišťoven a nezjišťujte ceny povinného ručení. Za pár okamžiků si porovnejte cenu povinného ručení na tomto webu. Jednoduše zjistíte kolik ušetříte za současné pojištění.

Snadné sjednání

Můžete si sjednat povinné ručení on-line jednoduše, snadno a tím tak ušetřit. Potřebné je zadat informace o vozidle, zájemci příp. další požadované údaje. Následně obdržíte e-mailem potvrzení o objednané službě a zelenou kartu. Pak již naleznete ve Vaší poštovní schránce obálku se smlouvou a údaji k zaplacení prvního pojistného. Povinné ručení sjednáte odkudkoliv a kdykoliv.
 

Následný servis

Sjednáním smlouvy naše služby nekončí. Prostřednictví klientské zóny máte přístup ke svým sjednaným smlouvám. Zde můžete žádat o změny např. SPZ, adresy atd. Jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici na tel. 606 05 72 72 a e-mailu info@fajnpojisteni.cz. Máme zkušenosti nejen v oblasti povinného ručení a autopojištění, ale také v dalších oblastech pojištění. např. pojištění majetku, osob, podnikatelů, odpovědnosti. Můžete se na nás obrátit s problémem či dotazem ohledně jakéhokoliv pojištění.

NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct