Pojištění vozidel

V pojištění vozidel rozlišujeme dva druhy pojištění. A to povinné ručení, které je povinné pojištění a musí ho uzavřít každý vlastník vozidla a dále havarijní pojištění.

Povinné ručení

Povinné ručení kryje škody, které vlastník vozidla způsobí někomu jinému. Uzavření povinného ručení pravidelně kontroluje Česká kancelář pojistitelů, která porovnává databázi vozidel z registru s databázemi všech pojišťoven. V případě, že nejste pojištění, vyzve Vás ČKP k úhradě sankčních poplatků, které jsou mnohonásobně vyšší než samotné povinné ručení.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje škody způsobené na samotném vozidle a proto je také dobrovolné. Hlavní myšlenkou je krýt škody v případě havárie, vandalismu, živelných škod ale také odcizení. Samozřejmostí je možnost připojistit si skla vozidla, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel apod. Z tohoto důvodu je velmi důležité vybírat tu správnou pojišťovnu. S výběrem havarijní pojištění pro vaše vozidlo Vám pomůžeme zde. V pojištění vozidel jsme totiž odborníci.


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct