Online povinné ručení

Povinné ručení online a jak na něho? Již ta tam jsou doby, kdy jste museli kráčet do pojišťoven a obcházet jejich pobočky pro to, abyste zjistili pro Vás nejvýhodnější cenu povinného ručení. V naší moderní době si takový výlet můžete uskutečnit na našich stránkách. Jistěže velkou výhodou pro Vás bude úspora času. Ale také to, že Vám povinné ručení přehledně a srozumitelně porovnáme a online sjednáme. Nebraňte se našemu povinnému ručení online a vyzkoušejte nás.

 1. Zadání vstupních dat
  Vyplňte základní údaje o Vašem vozidle a o Vás (pojistníkovi) potřebné pro výpočet nejvýhodnějšího povinného ručení. V případě nejasností je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
  Bonus –pojištění, ze kterého chcete uplatnit bonus, musí být ukončeno. Počítá se v měsících od 1. 1. 2000. Při uplatnění bezeškodního průběhu je nutné doložit do 1 měsíce potvrzení od předchozí pojišťovny. V případě, že nevíte svůj bonus a máte nejasnosti, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.
 2. Výběr pojišťovny a produktu
  V jednoduché a přehledné tabulce si vyberte pro Vás nejvýhodnější povinné ručení. Při výběru zvažte jak cenu, tak i limity pojistného krytí. (Řidiči, kteří jezdí častěji a do zahraničí by měli zvážit uzavření na vyšší limity pojistného krytí).
 3. Vyplnění osobních údajů a údajů o vozidle
  V tomto kroku vyplňte Vaše osobní údaje a údaje o vozidle. Všechny potřebné údaje o  vozidle najdete ve velkém technickém průkazu.
  Máte také možnost sjednat doplňková připojištění a to: pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo. Je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
 4. Kontrola zadaných údajů
  Zkontrolujte si Vámi vybrané pojištění a zadané osobní údaje
 5. Odeslání návrhu pojistky
  Tímto krokem odešlete návrh smlouvy. Obratem obdržíte e-mailem potvrzení o sjednání povinného ručení. Pakliže to budete požadovat zašleme Vám e-mailem i zelenou kartu (např. z důvodu přihlášení vozidla do registru)
 6. Obdržení smlouvy a originálu zelené karty poštou
  Do dvou pracovních dnů najdete v poštovní schránce originál zelené karty a smlouvu. Následný postup je odlišný v závislosti na pojišťovně. Buď obdržíte originál smlouvy podepsaný elektronickým podpisem. Smlouvu pouze zaplatíte do 15 dnů, nic nepodepisujete a neposíláte zpět (např. Uniqa). Nebo druhý postup, při kterém jedno podepsané vyhotovení pojistné smlouvy zašlete v přiložené nadepsané obálce zpět na naši adresu. Taktéž musíte do 15 dnů zaplatit první splátku.
 7. Tím naše služby nekončí
  K dispozici máte klientskou zónu, kde můžete sledovat Vámi uzavřené smlouvy, případně žádat o změny SPZ, adresy atd.

NOVINKY

  Pojištění domu zvenku i zevnitř

  Staré moudro tvrdí, že nikdo není prorokem. Platí to i pro případ nejrůznějších katastrof a následných škod, na které se lze ovšem alespoň pojistit. Někdy se vyplatí zkombinovat více pojištění... VÍCE >>

  Pojišťovny musí brát zřetel i na snížení tržní hodnoty vozu

  Pojišťovny dosud snižovaly náklady na opravu vozu po autohavárii o amortizaci. Proti tomu se však ohradil Ústavní soud, který ...... VÍCE >>

  K čemu je dobré pojištění schopnosti splácet?

  Pro někoho zbytečnost, pro jiného záchrana před krachem a exekutorem. Pojištění spočívá v tom, že v případě neschopnosti splácet hypotéku či jiný úvěr, za vás tuto povinnost převezme pojišťovna. VÍCE >>

  Příspěvek za nepojištěná vozidla

  Stále je hodně řidičů, kteří neplatí povinné ručení. Do roku 2015 bylo vybírání příspěvku řidičů bez povinného ručení velmi zmatečné. Jedním z důvodů byla špatná data, díky kterým byly výzvy k zaplacení často zasílány i řidičům, kteří dokonce neměli žádné vozidlo. VÍCE >>

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. 

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct