Online povinné ručení

Povinné ručení online a jak na něho? Již ta tam jsou doby, kdy jste museli kráčet do pojišťoven a obcházet jejich pobočky pro to, abyste zjistili pro Vás nejvýhodnější cenu povinného ručení. V naší moderní době si takový výlet můžete uskutečnit na našich stránkách. Jistěže velkou výhodou pro Vás bude úspora času. Ale také to, že Vám povinné ručení přehledně a srozumitelně porovnáme a online sjednáme. Nebraňte se našemu povinnému ručení online a vyzkoušejte nás.

 1. Zadání vstupních dat
  Vyplňte základní údaje o Vašem vozidle a o Vás (pojistníkovi) potřebné pro výpočet nejvýhodnějšího povinného ručení. V případě nejasností je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
  Bonus –pojištění, ze kterého chcete uplatnit bonus, musí být ukončeno. Počítá se v měsících od 1. 1. 2000. Při uplatnění bezeškodního průběhu je nutné doložit do 1 měsíce potvrzení od předchozí pojišťovny. V případě, že nevíte svůj bonus a máte nejasnosti, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.
 2. Výběr pojišťovny a produktu
  V jednoduché a přehledné tabulce si vyberte pro Vás nejvýhodnější povinné ručení. Při výběru zvažte jak cenu, tak i limity pojistného krytí. (Řidiči, kteří jezdí častěji a do zahraničí by měli zvážit uzavření na vyšší limity pojistného krytí).
 3. Vyplnění osobních údajů a údajů o vozidle
  V tomto kroku vyplňte Vaše osobní údaje a údaje o vozidle. Všechny potřebné údaje o  vozidle najdete ve velkém technickém průkazu.
  Máte také možnost sjednat doplňková připojištění a to: pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo. Je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
 4. Kontrola zadaných údajů
  Zkontrolujte si Vámi vybrané pojištění a zadané osobní údaje
 5. Odeslání návrhu pojistky
  Tímto krokem odešlete návrh smlouvy. Obratem obdržíte e-mailem potvrzení o sjednání povinného ručení. Pakliže to budete požadovat zašleme Vám e-mailem i zelenou kartu (např. z důvodu přihlášení vozidla do registru)
 6. Obdržení smlouvy a originálu zelené karty poštou
  Do dvou pracovních dnů najdete v poštovní schránce originál zelené karty a smlouvu. Následný postup je odlišný v závislosti na pojišťovně. Buď obdržíte originál smlouvy podepsaný elektronickým podpisem. Smlouvu pouze zaplatíte do 15 dnů, nic nepodepisujete a neposíláte zpět (např. Uniqa). Nebo druhý postup, při kterém jedno podepsané vyhotovení pojistné smlouvy zašlete v přiložené nadepsané obálce zpět na naši adresu. Taktéž musíte do 15 dnů zaplatit první splátku.
 7. Tím naše služby nekončí
  K dispozici máte klientskou zónu, kde můžete sledovat Vámi uzavřené smlouvy, případně žádat o změny SPZ, adresy atd.

NOVINKY

  Na freeride lyžování nemusí běžné pojištění stačit

  Zimním radovánkám na horách se s oblibou věnuje stále více lidí. Mnohým ale již nestačí upravené sjezdovky a vyhledávají adrenalinové lyžování na neupravených svazích. Pro tento způsob sjezdového lyžování se již vžil název Freeride. VÍCE >>

  Proč je vhodné aktualizovat pojistky?

  Pokud si člověk sjedná pojištění a podepíše smlouvu, nechce se již tímto pro něj uzavřenou záležitostí dále zaobírat. Přitom je dobré jednou za čas pojistku aktualizovat, a to hlavně z finančního hlediska. VÍCE >>

  Cesta za lyžováním se může bez pojištění velmi prodražit

  Údajně jeden týden zimní dovolené má na naše zdraví stejně pozitivní účinek, jako delší dovolená v létě. Až se tedy budete těšit na lyže a balit vše potřebné, nezapomeňte na cestovní pojištění. VÍCE >>

  V jakých případech nemusí u cestovního pojištění pojišťovny platit?

  Vyjet na zahraniční dovolenou bez cestovního pojištění se nemusí vyplatit. Je to užitečná věc, ovšem je třeba dodržet stanovené podmínky, aby člověk nezůstal bez plnění, které očekával. VÍCE >>

  Absurdní výluky z pojištění

  Některé výluky jsou opravdu absurdní a v anketě mezi lidi se na prvním místě umístilo „zanedbání povinnosti pojištěného“, pro jehož vítězství hlasovalo více než 14 tisíc lidí. Dalšími absurdními výlukami jsou výluka z hlediska nejednoznačné identifikace, vznik nepředvídatelných okolností, neposkytnutí vyčerpávajících informací, pojištění výrobku v záruce, karenční doba a některé další. VÍCE >>

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct