Online povinné ručení

Povinné ručení online a jak na něho? Již ta tam jsou doby, kdy jste museli kráčet do pojišťoven a obcházet jejich pobočky pro to, abyste zjistili pro Vás nejvýhodnější cenu povinného ručení. V naší moderní době si takový výlet můžete uskutečnit na našich stránkách. Jistěže velkou výhodou pro Vás bude úspora času. Ale také to, že Vám povinné ručení přehledně a srozumitelně porovnáme a online sjednáme. Nebraňte se našemu povinnému ručení online a vyzkoušejte nás.

 1. Zadání vstupních dat
  Vyplňte základní údaje o Vašem vozidle a o Vás (pojistníkovi) potřebné pro výpočet nejvýhodnějšího povinného ručení. V případě nejasností je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
  Bonus –pojištění, ze kterého chcete uplatnit bonus, musí být ukončeno. Počítá se v měsících od 1. 1. 2000. Při uplatnění bezeškodního průběhu je nutné doložit do 1 měsíce potvrzení od předchozí pojišťovny. V případě, že nevíte svůj bonus a máte nejasnosti, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.
 2. Výběr pojišťovny a produktu
  V jednoduché a přehledné tabulce si vyberte pro Vás nejvýhodnější povinné ručení. Při výběru zvažte jak cenu, tak i limity pojistného krytí. (Řidiči, kteří jezdí častěji a do zahraničí by měli zvážit uzavření na vyšší limity pojistného krytí).
 3. Vyplnění osobních údajů a údajů o vozidle
  V tomto kroku vyplňte Vaše osobní údaje a údaje o vozidle. Všechny potřebné údaje o  vozidle najdete ve velkém technickém průkazu.
  Máte také možnost sjednat doplňková připojištění a to: pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo. Je Vám k dispozici nápovědní ikonka.
 4. Kontrola zadaných údajů
  Zkontrolujte si Vámi vybrané pojištění a zadané osobní údaje
 5. Odeslání návrhu pojistky
  Tímto krokem odešlete návrh smlouvy. Obratem obdržíte e-mailem potvrzení o sjednání povinného ručení. Pakliže to budete požadovat zašleme Vám e-mailem i zelenou kartu (např. z důvodu přihlášení vozidla do registru)
 6. Obdržení smlouvy a originálu zelené karty poštou
  Do dvou pracovních dnů najdete v poštovní schránce originál zelené karty a smlouvu. Následný postup je odlišný v závislosti na pojišťovně. Buď obdržíte originál smlouvy podepsaný elektronickým podpisem. Smlouvu pouze zaplatíte do 15 dnů, nic nepodepisujete a neposíláte zpět (např. Uniqa). Nebo druhý postup, při kterém jedno podepsané vyhotovení pojistné smlouvy zašlete v přiložené nadepsané obálce zpět na naši adresu. Taktéž musíte do 15 dnů zaplatit první splátku.
 7. Tím naše služby nekončí
  K dispozici máte klientskou zónu, kde můžete sledovat Vámi uzavřené smlouvy, případně žádat o změny SPZ, adresy atd.

NOVINKY

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

  Vypovězení pojistné smlouvy: Jak na to?

  Nejste-li spokojeni se svou pojišťovnou a chcete přejít k jiné, nezbývá, než stávající pojistnou smlouvu vypovědět. Pokud jste se doposud o obsah pojistné smlouvy nestaraly, pojistku neaktualizovali a neznáte ani smluvní podmínky, můžete být při předčasném ukončení smlouvy překvapeni, že rozvázat smlouvu s pojišťovnou není vůbec snadným krokem. VÍCE >>

  Úrazové pojištění a adrenalinové sporty

  Často užíváme rčení „Sportem ku zdraví“. Paradoxem ovšem je, že právě při pohybových aktivitách dochází velmi často k závažným úrazům.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct