Nalezněte to nejvýhodnější cestovní pojištění

Vloženo: 18.8.2016 | Zobrazeno:1579x

Sjednání cestovního pojištění je nezbytné, pokud plánujete dovolenou nebo pracovní cestu do zahraničí. Ačkoliv na území států Evropské unie máte základní lékařskou péči zajištěnou automaticky díky průkazu pojištěnce, je lepší na ni nespoléhat. Dejte místo toho přednost cestovnímu pojištění, které bude na 100 % odpovídat vašim specifickým potřebám a pokryje kromě léčebných výloh také úrazy nebo odpovědnost za škodu. 

Sjednání cestovního pojištění online

Cestovní pojištění dnes na trhu nabízí celá řada pojišťoven a vybrat tu ideální je poměrně složité. Uzavřít ho můžete do zahraničí i na cestování po tuzemsku, což ale není zcela běžné.

Chystáte se na rekreaci s celou svou rodinou k moři, plánujete se v zahraničí věnovat rizikovým sportům nebo jen z pohledu turisty objevovat destinace po celém světě? Pak je pro vás nezbytné kvalitní cestovní pojištění. Srovnání produktů na trhu vám přinášejí webové stránky FajnPojištění.cz, na kterých naleznete mnoho užitečných informací. 

Cena za cestovní pojištění není rozhodující

Cena, kterou musíte za cestovní pojištění zaplatit, by neměla být pro jeho výběr rozhodujícím kritériem. Roli by měl hrát také limit léčebných výloh. Čím vyšší limit má vaše pojistka stanovený, tím lepší péči si můžete dovolit. Nezbytnou součástí cestovní pojistky by mělo být také úrazové pojištění nebo pojištění odpovědnosti za škodu, kterou vy sami někomu jinému způsobíte. 

Cestovní pojištění stojí v desítkách korun za den, a jelikož si ho většinou uzavíráte pouze krátkodobě, tak se vám pojištění v nadstandardní výbavě příliš neprodraží. Díky praktickému srovnání cestovního pojištění zjistíte, která pojistka je pro vás tou nejzajímavější.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
Zpět

Mohlo by Vás také zajímat:
PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct