#041 Proces vyřizování licence pro agenturu práce

Vloženo: 29.8.2018 | Zobrazeno:665x

Dobrý den, jsme v procesu vyřizování licence pro agenturu práce, finální udělení očekáváme koncem tohoto měsíce a z tohoto důvodu poptáváme pojištění proti úpadku pro agentury práce. Vzhledem k tomu, že zatím nemáme licenci, nemůžeme ji dodat jako podklad pro kalkulaci. Mohu však doplnit tyto informace: předpokládaný počet zaměstnanců 50, prům mzda 50 000,- , požadované krytí 30mil. (obor zprostředkování zaměstnání jsou služby v oblasti IT a engineeringu). pro případné doplňující informace mne prosím kontaktujte. děkuji.

Dobrý den, 
děkujeme za dotaz. S pojišťováním agentur práce máme zkušenosti. Vzhledem k té skutečnosti, že ještě nemáte udělenou licenci, tak pojišťovny nebudou chtít předložit oficiální nabídku. Pojišťovna si bude chtít vyhodnotit riziko. Jsme však schopni Vám sdělit předpokládaný rozsah pojištění i výši pojistného, tak abyste měli představu. Po obdržení licence budete mít dva měsíce na doložení uzavření pojištění, což je dostatečný čas. Pokud budete chtít nabídku, vyplňte dotazník.

Martin Vomáčka, DiS

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
Zpět

Další v kategorii:


NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct