Cestovní pojištění pro seniory

Jak by se měly pojistit důchodci do zahraničí

Pro porovnání cestovního pojištění pro seniory přejděte na tyto stránky. 

 

Cestovní pojištění online pro seniory porovnání

Nejen mladí lidí, ale i senioři čím dál častěji vyrážejí za naše hranice, za poznáním. Pro cestovní kancelář znamenají důležitou klientelu pro pojišťovnu však rizikovou skupinu. Bez cestovního pojištění by senioři neměli vůbec za hranice vycestovat z republiky. Pojištění pro seniory by mělo být hlavně zaměřeno pro případy zdravotních rizik spojené se standartním ošetřením, přes náročnější zákroky a v nekonečné řadě také transport zpět do republiky. Důležité jsou také limity léčebných výloh, vyšší limit, za které tady zaplatíte o pár korun navíc, se Vám můžou právě při již zmiňovaných zdravotních potížích vyplatit a ušetřit i statisíce korun.

Kalkulačka cestovního pojištění pro seniory

Další možné připojištění Vám také můžou usnadnit komunikaci v cizí zemi, zejména připojištění asistenčních služeb – buď v rámci telefonické komunikace nebo i překladatele, který je Vám k dispozici. Samozřejmě si také můžete připojistit odpovědnost, ztrátu zavazadel aj. Je dobré se před cestou nechat vyšetřit a zkonzultovat cestu s praktickým lékařem, protože změny klimatu bývají největší příčinou např. selhání srdce, mozkové příhody či infarktu. Před cestou také nazapomeňte na dostatečnou zásobu léku, které jsou pro Vás každodenní samozřejmostí. Kalulačka cestovního pojištění vám porovná ceny.

 

Jaká je cena cestovního pojištění pro důchodce

Cena cestovní pojištění pro seniory bývá od 70-ti let věku dražší než pro klienta s nižším věkem. Důležité je zjistit v pojistných podmínkách dané pojišťovny výluky a nepojistitelné osoby, zejména pak i úkony, které pojišťovna hradí a které nikoli.

 

Pro důchodce to nejvýhodnější pojištění 


NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct