Cestovní pojištění pro seniory

Cestovní pojištění pro seniory

Jak by se měly pojistit důchodci do zahraničí

Pro porovnání cestovního pojištění pro seniory přejděte na tyto stránky. 

 

Cestovní pojištění online pro seniory porovnání

Nejen mladí lidí, ale i senioři čím dál častěji vyrážejí za naše hranice, za poznáním. Pro cestovní kancelář znamenají důležitou klientelu pro pojišťovnu však rizikovou skupinu. Bez cestovního pojištění by senioři neměli vůbec za hranice vycestovat z republiky. Pojištění pro seniory by mělo být hlavně zaměřeno pro případy zdravotních rizik spojené se standartním ošetřením, přes náročnější zákroky a v nekonečné řadě také transport zpět do republiky. Důležité jsou také limity léčebných výloh, vyšší limit, za které tady zaplatíte o pár korun navíc, se Vám můžou právě při již zmiňovaných zdravotních potížích vyplatit a ušetřit i statisíce korun.

Kalkulačka cestovního pojištění pro seniory

Další možné připojištění Vám také můžou usnadnit komunikaci v cizí zemi, zejména připojištění asistenčních služeb – buď v rámci telefonické komunikace nebo i překladatele, který je Vám k dispozici. Samozřejmě si také můžete připojistit odpovědnost, ztrátu zavazadel aj. Je dobré se před cestou nechat vyšetřit a zkonzultovat cestu s praktickým lékařem, protože změny klimatu bývají největší příčinou např. selhání srdce, mozkové příhody či infarktu. Před cestou také nazapomeňte na dostatečnou zásobu léku, které jsou pro Vás každodenní samozřejmostí. Kalulačka cestovního pojištění vám porovná ceny.

 

Jaká je cena cestovního pojištění pro důchodce

Cena cestovní pojištění pro seniory bývá od 70-ti let věku dražší než pro klienta s nižším věkem. Důležité je zjistit v pojistných podmínkách dané pojišťovny výluky a nepojistitelné osoby, zejména pak i úkony, které pojišťovna hradí a které nikoli.

 

Pro důchodce to nejvýhodnější pojištění