Pět jednoduchých kroků k získání výhodného pojištění na nemovitost a domácnost

Možná byste se chtěli vyznat v nabídkách jednotlivých pojišťoven. Každá má své pojistné podmínky, pojišťuje na jiná rizika a nevíte zda jste pojištěni správně. Na rizika, která vás skutečně ohrožují. Zda máte pojištěny všechny věci, které byste měli mít pojištěny. Již stovky klientů využili našich nabídek na www.fajnpojisteni.cz a vyplnili formulář na pojištění nemovitosti a domácnosti. Nemusíte obcházet kamenné pobočky pojišťoven a nechat si vypracovávat nabídky a doma je pak porovnávat. My to uděláme za vás.

Doporučíme Vám pojistnou částku

Na základě informací získaných od vás doporučíme pojistnou částku. Budete mít jistotu, že nebudete podpojištěni. To je situace, kdy hodnota pojištěné věci uvedená ve smlouvě (pojistná částka) je nižší než hodnota ve skutečnosti. V případě, kdy dojde ke škodě a pojišťovna zjistí, že pojistná částka neodpovídá skutečnosti, vyplatí klientovi poměrově nižší částku pojistného plnění.

Doporučíme rizika, na která byste měli být pojištěni

Jak již víte, váš majetek by měl být pojištěn především na ta rizika, která vás nejvíce ohrožují a která vám mohou napáchat velké škody, které by váš rozpočet těžko utáhl. My vám doporučíme všechna rizika, tak aby ve smlouvě byla uvedena všechna a na žádná se nezapomnělo.

Porovnáme nabídky jednotlivých pojišťoven

Protože nepracujeme jen pro jednu pojišťovnu, porovnáváme nabídky a to co se týče ceny, ale také co do rozsahu pojištění a dalších poskytovaných bonusů, výhod apod.

Vyplňte formulář na porovnání pojištění majetku na www.fajnpojisteni.cz, na základě toho vám vypracujeme nabídky od jednotlivých pojišťoven, zašleme Vám je emailem. Doporučíme vám i nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější.

Neváhejte s vyplněním formuláře na www.fajnpojisteni.cz. Máme pro vás od pojišťoven připraveny slevy, která vám chceme poskytnout.

Uzavřeme s vámi smlouvu

Posledním krokem, který spolu uděláme bude uzavření smlouvy. U většiny pojišťoven smlouvu uzavíráme na dálku, není potřeba nikam chodit, vše z pohodlí domova.

Důležitá informace na závěr

Jestliže s námi uzavřete smlouvu, je samozřejmostí, že vám budeme poskytovat pomoc při řešení škodních událostí. Budeme stát na vaší straně při vyřizování škod s pojišťovnou.

Takže můj tip pro vás.

Akce! Jestliže jste obdrželi správné informace, které jste pochopili, neváhejte a vyplňte náš formulář a spočítáme vám ceny za pojištění majetku.

 

Obraťte se na odborníka:
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz  
Zpracujeme Vám nabídky pojištění od více pojišťoven

 

Můžete si také přečíst články další články o pojištění nemovitosti (baráku)

8 rad, tipů a triků jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti

Na co si dát pozor při uzavírání pojištění majetku

 

Respektujte prosím autorská práva, text podléhá autorské ochraně. Distribuce tohoto článku je možná pouze jako celku.


NOVINKY

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

  Střet se zvěří a pojištění: Co byste měli vědět?

  V podzimním období hrozí motoristům více než jindy riziko srážky s lesní zvěří. I v malé rychlosti může srna, ale především divočák způsobit na vozidle značnou škodu. Až se vzpamatujete z prvotního šoku a pocitu, že jste ublížili živému tvoru, začnete řešit vzniklou škodu na autě. Pomoci může havarijní pojistka a někdy i povinné ručení. VÍCE >>

  Co byste měli vědět o pojištění dětí?

  Děti jsou neposedné a není proto divu, že u nich dochází často k úrazům. Ve škole to bývá nejčastěji o přestávkách nebo při tělocviku. Rodiče často váhají, zde se vyplatí sjednat dětské pojištění na školní rok nebo i prázdniny.

  VÍCE >>

  U pojištění často sázíme na rizika, která nám nehrozí

  Pojistit si dům stojící na kopci proti povodni je zřejmým nesmyslem. Přesto řada lidí na podobná rizika sází. Nejčastěji to bývá u životního pojištění, kdy si lidé sjednají naprosto nevyhovující pojistku, pojistí si nevhodná rizika nebo se neinformují o pojistných podmínkách. VÍCE >>

  Vypovězení pojistné smlouvy: Jak na to?

  Nejste-li spokojeni se svou pojišťovnou a chcete přejít k jiné, nezbývá, než stávající pojistnou smlouvu vypovědět. Pokud jste se doposud o obsah pojistné smlouvy nestaraly, pojistku neaktualizovali a neznáte ani smluvní podmínky, můžete být při předčasném ukončení smlouvy překvapeni, že rozvázat smlouvu s pojišťovnou není vůbec snadným krokem. VÍCE >>

  Úrazové pojištění a adrenalinové sporty

  Často užíváme rčení „Sportem ku zdraví“. Paradoxem ovšem je, že právě při pohybových aktivitách dochází velmi často k závažným úrazům.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct