Pět jednoduchých kroků k získání výhodného pojištění na nemovitost a domácnost

Možná byste se chtěli vyznat v nabídkách jednotlivých pojišťoven. Každá má své pojistné podmínky, pojišťuje na jiná rizika a nevíte zda jste pojištěni správně. Na rizika, která vás skutečně ohrožují. Zda máte pojištěny všechny věci, které byste měli mít pojištěny. Již stovky klientů využili našich nabídek na www.fajnpojisteni.cz a vyplnili formulář na pojištění nemovitosti a domácnosti. Nemusíte obcházet kamenné pobočky pojišťoven a nechat si vypracovávat nabídky a doma je pak porovnávat. My to uděláme za vás.

Doporučíme Vám pojistnou částku

Na základě informací získaných od vás doporučíme pojistnou částku. Budete mít jistotu, že nebudete podpojištěni. To je situace, kdy hodnota pojištěné věci uvedená ve smlouvě (pojistná částka) je nižší než hodnota ve skutečnosti. V případě, kdy dojde ke škodě a pojišťovna zjistí, že pojistná částka neodpovídá skutečnosti, vyplatí klientovi poměrově nižší částku pojistného plnění.

Doporučíme rizika, na která byste měli být pojištěni

Jak již víte, váš majetek by měl být pojištěn především na ta rizika, která vás nejvíce ohrožují a která vám mohou napáchat velké škody, které by váš rozpočet těžko utáhl. My vám doporučíme všechna rizika, tak aby ve smlouvě byla uvedena všechna a na žádná se nezapomnělo.

Porovnáme nabídky jednotlivých pojišťoven

Protože nepracujeme jen pro jednu pojišťovnu, porovnáváme nabídky a to co se týče ceny, ale také co do rozsahu pojištění a dalších poskytovaných bonusů, výhod apod.

Vyplňte formulář na porovnání pojištění majetku na www.fajnpojisteni.cz, na základě toho vám vypracujeme nabídky od jednotlivých pojišťoven, zašleme Vám je emailem. Doporučíme vám i nabídku, která bude pro vás nejvýhodnější.

Neváhejte s vyplněním formuláře na www.fajnpojisteni.cz. Máme pro vás od pojišťoven připraveny slevy, která vám chceme poskytnout.

Uzavřeme s vámi smlouvu

Posledním krokem, který spolu uděláme bude uzavření smlouvy. U většiny pojišťoven smlouvu uzavíráme na dálku, není potřeba nikam chodit, vše z pohodlí domova.

Důležitá informace na závěr

Jestliže s námi uzavřete smlouvu, je samozřejmostí, že vám budeme poskytovat pomoc při řešení škodních událostí. Budeme stát na vaší straně při vyřizování škod s pojišťovnou.

Takže můj tip pro vás.

Akce! Jestliže jste obdrželi správné informace, které jste pochopili, neváhejte a vyplňte náš formulář a spočítáme vám ceny za pojištění majetku.

 

Obraťte se na odborníka:
606 05 72 72
info@fajnpojisteni.cz  
Zpracujeme Vám nabídky pojištění od více pojišťoven

 

Můžete si také přečíst články další články o pojištění nemovitosti (baráku)

8 rad, tipů a triků jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti

Na co si dát pozor při uzavírání pojištění majetku

 

Respektujte prosím autorská práva, text podléhá autorské ochraně. Distribuce tohoto článku je možná pouze jako celku.


NOVINKY

  Na freeride lyžování nemusí běžné pojištění stačit

  Zimním radovánkám na horách se s oblibou věnuje stále více lidí. Mnohým ale již nestačí upravené sjezdovky a vyhledávají adrenalinové lyžování na neupravených svazích. Pro tento způsob sjezdového lyžování se již vžil název Freeride. VÍCE >>

  Proč je vhodné aktualizovat pojistky?

  Pokud si člověk sjedná pojištění a podepíše smlouvu, nechce se již tímto pro něj uzavřenou záležitostí dále zaobírat. Přitom je dobré jednou za čas pojistku aktualizovat, a to hlavně z finančního hlediska. VÍCE >>

  Cesta za lyžováním se může bez pojištění velmi prodražit

  Údajně jeden týden zimní dovolené má na naše zdraví stejně pozitivní účinek, jako delší dovolená v létě. Až se tedy budete těšit na lyže a balit vše potřebné, nezapomeňte na cestovní pojištění. VÍCE >>

  V jakých případech nemusí u cestovního pojištění pojišťovny platit?

  Vyjet na zahraniční dovolenou bez cestovního pojištění se nemusí vyplatit. Je to užitečná věc, ovšem je třeba dodržet stanovené podmínky, aby člověk nezůstal bez plnění, které očekával. VÍCE >>

  Absurdní výluky z pojištění

  Některé výluky jsou opravdu absurdní a v anketě mezi lidi se na prvním místě umístilo „zanedbání povinnosti pojištěného“, pro jehož vítězství hlasovalo více než 14 tisíc lidí. Dalšími absurdními výlukami jsou výluka z hlediska nejednoznačné identifikace, vznik nepředvídatelných okolností, neposkytnutí vyčerpávajících informací, pojištění výrobku v záruce, karenční doba a některé další. VÍCE >>

  Při výběru havarijního pojištění buďte obezřetní

  Každý řidič ví, že bez povinného ručení nesmí na silnici vyjet. Jeho účelem je především chránit druhé účastníky provozu. Pro případ vzniku škody na vašem autě a vaší vinou je potřeba mít sjednané havarijní pojištění.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct