Pojištění na cesty

Pojištění na cesty

Vydejte se na své cesty do zahraničí s cestovním pojištěním od FajnPojisteni.cz. K uzavření budete potřebovat pouze připojení k internetu a pár minut času. Můžete jet na pouhý jeden den nebo na celý rok, můžete letět letadlem, jet autem či jít pěšky. Naše pojištění na cesty Vás spolehlivě ochrání. Před svou cestou do zahraničí si nejdříve zjistěte informace o cílové zemi. Mnoho zajímavých a užitečních rad je na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Jedním z doporučení tohoto ministerstva je také uzavření pojištění na cesty do zahraničí. Bez pojištění zvláště léčebných výloh se nedoporučuje vůbec vycestovat. 

Jak se cestuje?

Někteří lidé upřednostňují ke svému cestování služeb cestovních agentur a kanceláří. Mohou si svoji dovolenou koupit v předstihu několika měsíců, často tak ušetří za brzký nákup. Někdo ovšem čeká s koupí zájezdu až na poslední chvíli a libuje si v tzv. last minute, zájezdech na poslední chvíli. Často tak dělají mladí, bezdětní, kteří si takto na poslední chvíli domlouvají svoji dovolenou i v práci. Mnoho lidí však cestuje po své vlastní ose např. svým vozidlem. V dnešní době již není problém docestovat po kvalitních evropských silnicích do jakékoliv evropské země, často se jezdí v létě do Chorvatska, v zimě do Rakouska na hory. 
Pojištění na cesty si uzavírají všichni, ať cestují k moři do Chorvatska po své vlastní ose a potřebují cestovní pojištění do Chorvatska, nebo cestují s kanceláří. Dnes nejčastěji na srovnávači cestovního pojištění, jaký je na našem webu. Výdaj několika desítek korun za pojištění na cesty je oproti případným nákladům za léčbu v zahraničí zanedbatelná částka. Navíc na našem webu získá opravdu nejlevnější pojištění na cesty do zahraničí a to vše online.