Pojištění na cesty

Vydejte se na své cesty do zahraničí s cestovním pojištěním od FajnPojisteni.cz. K uzavření budete potřebovat pouze připojení k internetu a pár minut času. Můžete jet na pouhý jeden den nebo na celý rok, můžete letět letadlem, jet autem či jít pěšky. Naše pojištění na cesty Vás spolehlivě ochrání. 
Před svou cestou do zahraničí si nejdříve zjistěte informace o cílové zemi. Mnoho zajímavých a užitečních rad je na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz. Jedním z doporučení tohoto ministerstva je také uzavření pojištění na cesty do zahraničí. Bez pojištění zvláště léčebných výloh se nedoporučuje vůbec vycestovat. 

Jak se cestuje?

Někteří lidé upřednostňují ke svému cestování služeb cestovních agentur a kanceláří. Mohou si svoji dovolenou koupit v předstihu několika měsíců, často tak ušetří za brzký nákup. Někdo ovšem čeká s koupí zájezdu až na poslední chvíli a libuje si v tzv. last minute, zájezdech na poslední chvíli. Často tak dělají mladí, bezdětní, kteří si takto na poslední chvíli domlouvají svoji dovolenou i v práci. Mnoho lidí však cestuje po své vlastní ose např. svým vozidlem. V dnešní době již není problém docestovat po kvalitních evropských silnicích do jakékoliv evropské země, často se jezdí v létě do Chorvatska, v zimě do Rakouska na hory. 
Pojištění na cesty si uzavírají všichni, ať cestují k moři do Chorvatska po své vlastní ose a potřebují cestovní pojištění do Chorvatska, nebo cestují s kanceláří. Dnes nejčastěji na srovnávači cestovního pojištění, jaký je na našem webu. Výdaj několika desítek korun za pojištění na cesty je oproti případným nákladům za léčbu v zahraničí zanedbatelná částka. Navíc na našem webu získá opravdu nejlevnější pojištění na cesty do zahraničí a to vše online.

NOVINKY

  Pojištění zvířat a domácích mazlíčků

  Domácí mazlíčky si člověk pořizuje hlavně pro radost. Ovšem kromě pořizovací ceny je třeba počítat s výdaji na krmení, očkování, vyššími výdaji při zdravotních komplikacích a také s tím, že vaše zvíře někoho nebo něco poškodí. Následky mohou být drahé, takže se vyplatí pojištění občanské odpovědnosti, kterým se pojistíte pro následující rizika:

  VÍCE >>

  Pojištění proti vandalismu má smysl

  Zničená fasáda nebo posprejované auto není dnes nic neobvyklého. Proto se vyplatí pojištění vandalství a sprejerství, které tyto škody kryje. Někdy se totiž škody jako je například poničený plot či fasáda, u vozidla zase ulomené zrcátko či posprejovaná karoserie, může vyšplhat do desetitisíců.

  VÍCE >>

  Co dělat, když nemáte cestovní pojištění?

  Cestovní pojištění opravdu není zbytečnost. Nemoc nebo úraz v cizí zemi vás může přijít pěkně draho. Pokud k tomu již dojde, je na sjednání samozřejmě pozdě. Co v takovém případě dělat?

  VÍCE >>

  Co je to pojištění právní ochrany?

  Existuje řada druhů pojištění, o kterých většina lidí neslyšela, přitom přináší mnoho výhod, patří mezi ně i pojištění právní ochrany. Tento produkt vás ochrání před nepříznivými dopady nahodilých právních sporů a s tím souvisejících finančních nákladů na prosazení právních zájmů pojištěného.

  VÍCE >>

  Jak se plní u vícenásobného pojištění?

  V praxi nastávají situace, že můžete mít sjednáno více pojistných smluv na stejné riziko, ale každá má jinou pojistnou částku. Může to být i u jedné pojišťovny.

  VÍCE >>

  Co je dobré vědět o pojistce pro případ nemoci

  Onemocnění přináší obvykle řadu problémů, kromě jiných i finanční. Ve svízelné situaci může pomoci dobré pojištění. Pojišťovny mají v podmínkách zapsáno od sedmi do 67 diagnóz a dokonce lze kombinovat třeba základní balíček plus rozšíření na ženské/mužské choroby.

  VÍCE >>

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

 • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
 • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
 • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct