Povinné ručení

Povinné ručení, neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je podle zákona povinný uzavřít každý provozovatel vozidla v ČR. Jsme zprostředkovatel povinného ručení, který spolupracuje s většinou pojišťoven na trhu. Jsme schopni nabídnout online uzavření smlouvy. Pokud však preferujete konzultaci po telefonu, můžeme nabídnout i tuto variantu. Kdy se s vámi spojí specialista telefonicky a pomůže se sjednáním pojištění, tak abyste měli zelenou kartu k dispozici ihned. 

Máme vyjednané v pojišťovnách exklusivní sazby povinného ručení

POPTEJTE ZDARMA
Budete mít jistotu nejvýhodnějších podmínek

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním uvedených údajů za účelem vypracování nabídek pojištění. Podrobnosti ..

Souhlasím se zpracováním údajů pro obchodní a marketingové účely provozovatele Fajnpojisteni.cz. Podrobnosti ...

 

Pro své klienty nabízíme slevy, které jsme byli schopni vyjednat v pojišťovnách, díky svým obratům. Máte tak jistotu, že nabízená cena povinného ručení bude na nejnižší možné úrovni. 

Rychlost a jednoduchost sjednání

Uvědomujeme si, že pro komfort klientů je velmi důležité, aby smlouvu bylo možné sjednat ihned a to vše bez komplikací. Proto po vás nechceme údaje, které ke sjednání nepotřebujeme. Snažíme se vám pomoci a poradit i s výpovědí stávající smlouvy, s přepisem vozidla apod. Minimální zákonem stanovený limit pro povinné ručení je 35 000 000 Kč, všechny pojišťovny potom nabízí limity vyšší a to třeba i 200 mil. Kč. Limit volíme podle velikosti vozidla. Takže na motocykl stačí základní, na osobní auto doporučujeme alespoň 50 mil. Kč a na tahače či autobusy volíme limit 100 mil. Kč a více. Více o volbě limitu ZDE.

Povinné ručení na tahač návěsů

Jsme specialisté na pojištění tahače návěsů, autobusů a nákladních aut. Více o pojištění tahačů najdete ZDE. Nabízíme porovnání a vyjednání té nejvýhodnější ceny povinného ručení na tahače návěsů i ostatní vozidla. Abychom garantovali nejnižší cenu, zabýváme se každou poptávkou individuálně. Neváhejte nás kontaktovat vyplněním formuláře, případně nám napište přímo, zavolejte nebo nás navštivte v naší kanceláři.

Vyplňte formulář a získejte zdarma porovnání nabídek pojištění pro Vaše auto, motocykl, nákladní automobil, tahač nebo autobus.
 

Online pojištění vozidel >>

 
NOVINKY

PROČ
POJIŠTĚNÍ
OD NÁS

  • Porovnáme pojištění od více pojišťoven.
  • Vybereme nejvýhodnější pojištění.
  • Máme zkušenosti a umíme poradit s nastavením pojištění.
pojišťovna AllianzČpp pojišťovna pojišťovna KooperativaČSOB pojišťovna pojišťovna Uniqapojišťovna Slavia Hasičská vzájemná pojišťovnapojišťovna Generali pojišťovna Unionpojišťovna Direct